سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / تبریک منصوریان به دو ملی پوش جوان استقلال + شیرر: رونی تصمیم درستی گرفت – کانال تفریحی و سرگرمی

تبریک منصوریان به دو ملی پوش جوان استقلال + شیرر: رونی تصمیم درستی گرفت – کانال تفریحی و سرگرمی

خبرگزاری مهر: اتفاق خوبی که در روزهای تلخ استقلال برای این تیم افتاد افزایش تعداد ملی پوشان این تیم بود. کارلوس کی روش جدیدترین لیست تیم ملی ایران را اعلام کرد که در این لیست نام دو هافبک جوان استقلال هم به چشم می خورد
امید نورافکن کاپیتان تیم جوانان ایران و پدیده لیگ شانزدهم و روزبه چشمی ملی پوش سابق امید از ملی پوشان جدید کشورمان هستند.

علیرضا منصوریان شب گذشته در تماس های جداگانه تور سیشل نوروز 97 با این دو ملی پوش جدید  برای آنها آرزوی موفقیت کرد و حضورشان در تیم ملی را به آنها تبریک گفت.

خبرگزاری مهر: اتفاق خوبی که در روزهای تلخ استقلال برای این تیم افتاد افزایش تعداد ملی پوشان این تیم بود. کارلوس کی روش جدیدترین لیست تیم ملی ایران را اعلام کرد که در این لیست نام دو هافبک جوان استقلال هم به چشم می خورد.
——————-

ایسنا: به نقل از دیلی استار، وین رونی بهترین گلزن تیم چارتر کیش ملی فوتبال انگلیس درحالیکه در اورتون عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده و شانس دعوت شدن دوباره به تیم ملی را داشت تصمیم گرفت که از بازی‌های ملی خداحافظی کند
این تصمیم رونی بسیاری را غافلگیر کرد که آلن شیرر یکی از آنها است. بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر انگلیس در واکنش به خداحافظی رونی از بازی‌های ملی گفت: تصمیم رونی من را غافلگیر کرد و انتظار چنین تصمیمی را نداشتم. فکر می کردم که قیمت تور گوانجو رونی بعد از جام جهانی 2018 از بازی‌های ملی خداحافظی می کند اما او تصمیم دیگری گرفت.

او ادامه داد: رونی با توجه به عملکرد خوب در اورتون به تیم ملی دعوت می شد اما او تصمیم گرفت که تمام تمرکزش را روی درخشش در اورتون بگیرد و باید بگویم که تصمیم درستی گرفت.

ایسنا: به نقل از دیلی استار، وین رونی بهترین گلزن تیم ملی فوتبال انگلیس درحالیکه در اورتون عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده و شانس تور استرالیا دعوت شدن دوباره به تیم ملی را داشت تصمیم گرفت که از بازی‌های ملی خداحافظی کند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

30 مزیّت کار با جهان از نگاه سریع القلم – کانال تفریحی و سرگرمی

دکتر محمود سریع القلم . استاد علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی . پژوهشگر توسعه یادداشتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *