پایگاه خبری تحلیلی سینماسینما: «پرسه در حوالی من» در دومین حضور بین المللی خود در فستیوال بین المللی «Bridges» کشور یونان در میان فیلم های برجسته و پر هزینه از نقاط مختلف جهان توانست نامزد دریافت سه تندیس طلایی در بخش های بهترین بازیگر نقش اول زن، بهترین فیلمبرداری (محمدرضا سکوت) و بهترین تدوین (کاوه ایمانى) شود
فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» درباره دنیای زنی است که در آستانه سی سالگی در دل تهرانِ امروز به دنبال رویای خود می‌رود.

پایگاه خبری تحلیلی سینماسینما: «پرسه در حوالی من» در دومین حضور بین المللی خود در فستیوال بین المللی «Bridges» کشور یونان در میان فیلم های برجسته و پر هزینه از نقاط مختلف جهان توانست نامزد دریافت سه تندیس طلایی در بخش های بهترین بازیگر نقش اول زن، بهترین فیلمبرداری (محمدرضا سکوت) و بهترین تدوین (کاوه ایمانى) شود.
در این فیلم مهراوه شریفی‌نیا، بهناز جعفری و … به ایفای نقش می‌پردازند.

مهراوه شریفی نیا در این رقابت توانست تندیس طلایی بهترین بازیگر زن را از آن و خود و فیلم «پرسه در حوالی من» کند، یکی از نکته های حائز اهمیت حضور Bill Butler فیلمبردار با سابقه هالیوودی فیلم هایی همچون «آرواره‌ها» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ و «راکی» اشاره کرد. این موضوع اهمیت نامزدی در بخش بهترین فیلمبردار را برای فیلم «پرسه در حوالی من پر رنگتر» می کند.

فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» پیش از این ۴-٩ اکتبر در بخش رقابتی فستیوال بین المللی ماربیا حضور داشت و در آنجا نیز مهراوه شریفی‌نیا کاندید دریافت تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن بود.

——————-
خبرگزاری ایلنا: بیست و سومین دوره نمایشگاه مطبوعات از روز جمعه ۵ آبان آغاز می‌شود. علاقمندان و مخاطبان نیز می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه تا ساعت ۲۰:۳۰ بازدید از نمایشگاه بپردازند
افتتاحیه رسمی نمایشگاه روز شنبه برگزار می‌شود و قرار است ساعت ۹:۳۰ روز شنبه ۶ آبان با حضور یکی از مقامات ارشد قوه مجریه؛ مراسم افتتاح رسمی بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات در مصلی تهران برگزار شود.

در بیست و سومین دوره نمایشگاه مطبوعات علاوه بر تقدیر از غرفه‌های برتر، از ۶ رسانه که اخبار نمایشگاه مطبوعات را در طول نمایشگاه پوشش می‌دهند و نشست‌های مختلفی در روزهای نمایشگاه برگزار می‌کنند، تقدیر خواهد شد.

خبرگزاری ایلنا: بیست و سومین دوره نمایشگاه مطبوعات از روز جمعه ۵ آبان آغاز می‌شود. علاقمندان و مخاطبان نیز می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه تا ساعت ۲۰:۳۰ بازدید از نمایشگاه بپردازند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *