ورزش سه: مسعود شجاعی که از چندی پیش از لیست تیم ملی دور مانده بود، این روزها به ستاره اول پانیونیوس تبدیل شده و با بازوبند کاپیتانی این تیم یونانی به درخشش می‌پردازد
دو بازیکنی که دومین حضور خود در جام جهانی را احتمالا پشت سر خواهند گذاشت و اینبار سودای صعود از مرحله گروهی را در سر دارند. در این بین مسعود شجاعی نیز امیدوار است بتواند شرایط بازگشت به تیم ملی را به دست آورد تا رکوردی جالب توجه و تقریبا دست نیافتنی در حضور جام جهانی به خود اختصاص دهد.

کاپیتان‌های تیم ملی در غیاب کاپیتان مسعود

در غیاب مسعود شجاعی اکنون اشکان دژآگه و سیدجلال حسینی به عنوان باتجربه‌‍ترین بازیکنان تیم ملی وظیفه کاپیتانی شاگردان کارلوس کی‌روش را عهده‌دار هستند. اشکان دژآگه که این روزها در انتظار پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی است تا امیدوار به حضور در تیمی اروپایی باشد، در کنار سیدجلال حسینی که بعد از پایان دوران مصدومیت بار دیگر به رهبر اصلی سرخپوشان تبدیل شده است، امیدوارند از دیدارهای دوستانه پیش رو به بهترین شکل برای آماده سازی تیم ملی سود ببرند.

ورزش سه: مسعود شجاعی که از چندی پیش از لیست تیم ملی دور مانده بود، این روزها به ستاره اول پانیونیوس تبدیل شده و با بازوبند کاپیتانی این تیم یونانی به درخشش می‌پردازد.

——————-
ایسنا: الخور که سروش رفیعی، بازیکن سابق پرسپولیس را در اختیار دارد در فصل لیگ ستارگان قطر عملکردی ناامید کننده از خود نشان داده است
ایسنا: الخور که سروش رفیعی، بازیکن سابق پرسپولیس را در اختیار دارد در فصل لیگ ستارگان قطر عملکردی ناامید کننده از خود نشان داده است.
شنیشل پیش از این هدایت تیم‌ ‌ملی فوتبال عراق را برعهده داشت. او مربی با تجربه‌ای در لیگ ستارگان قطر است و باید دید که می‌تواند الخور را از سقوط نجات دهد یا نه.

این تیم سرمربی فرانسوی خود را از کار برکنار کرد، با وجود این که رسانه‌های قطری چند روز از توافق الخور با عدنان حمد عراقی سخن به میان آوردند اما در نهایت این راضی شنیشل بود که به عنوان سرمربی جدید الخور انتخاب شد.

روزنامه الرای از توافق نهایی الخور با شنیشل سخن به میان آورد و تاکید کرد که او به زودی تمرینات تیمش را زیر نظر خواهد گرفت.
سروش رفیعی که در تابستان به الخور پیوست وضعیت خوبی در این تیم ندارد و  احتمال اخراج او وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *