خبرگزاری میزان: رییس پلیس تهران از کاهش ۱۲۰ درصدی حوادث چهارشنبه آخر سال خبر داد.

سردار رحیمی گفت: در آخرین چهارشنبه سال جاری با کاهش ۱۲۰ درصدی حوادث مواجه بوده ایم
خبرگزاری میزان: رییس پلیس تهران از کاهش ۱۲۰ درصدی حوادث چهارشنبه آخر سال خبر داد.

وی گفت: ۳۱۳ ایستگاه نوروزی تجهیز کرده ایم که از مبادی ورودی و خروجی تا مرکز شهر و مراکز تفرجگاهی و سیاحتی و زیارتی جا نمایی شده اند و به همراه هزاران گشت خودرویی، موتوری و پیاده امنیت شهر را تامین خواهند کرد. فعالیت پلیس تهران از ۲۸ اسفند لغایت ۱۵ فروردین به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

وی افزود: از اول اسفند تمهیدات انتظامی جهت برقراری امنیت مراکز تجاری و مدیریت ترافیکی اجرا شده است. دست فروشان نیز که عمدتا افراد کم بضاعت هستند در فضاهایی که برایشان در نظر گرفته شده است با رعایت نظم و قوانین به کسب و کار مشغول می شوند.

وی افزود: در ایام تعطیلات در شهر تهران با رانندگانی که با سرعت غیر مجاز حرکت کنند برخورد می شود و حتی در جایی که قانون تعیین کرده خودرو به پارکینگ منتقل می شود. به جهت کنترل سرعت رانندگان در بزرگراه های تهران، از دوربین های دستی بیشتری نیز استفاده خواهد شد.

رحیمی درباره سرقت از منازل گفت: متاسفانه نگهداری طلاجات در منزل افزایش یافته است که سارقان را به ارتکاب سرقت منزل ترغیب بیشتری می کند. سرقت منزل در تهران و سرقت خودرو در مسافرت از جرایم متداول در ایام تعطیلات است که لازم است شهروندان محترم با توجهات خود ما را در پیشگیری از سرقت ها یاری کنند.

رییس پلیس تهران درباره وضعیت بهشت زهرا نیز گفت: از ساعت ۳ بامداد روز جاری برای تسهیل عبور و مرور مسیرهای منتهی به بهشت زهرا نیروهای پلیس راهور در آماده باش بوده اند.

سردار رحیمی گفت: در آخرین چهارشنبه سال جاری با کاهش ۱۲۰ درصدی حوادث مواجه بوده ایم. کمتر از ۱۰ خودرو توقیف که به پارکینگ منتقل و تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *