ورزش سه: دو تیم لوانته و رئال مادرید، امشب در ورزشگاه کیوتات شهر والنسیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان زیدان پس از نتایج ضعیفی که در هفته های اخیر کسب کردند به دنبال تغییر روند خود هستند
در آن سو لوانته با ۱۹ امتیاز از ۲۱ بازی در رده هفدهم قرار گرفته است. آنها نیز در ۶ بازی اخیرشان، ۳ تساوی و ۳ شکست به دست آورده اند و در فرم خوبی قرار ندارند. آنها با فرمی ضعیف میزبان رئال خواهند بود و باید دید که می‌توانند از این تیم امتیازی بگیرند یا نه.

ورزش سه: دو تیم لوانته و رئال مادرید، امشب در ورزشگاه کیوتات شهر والنسیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان زیدان پس از نتایج ضعیفی که در هفته های اخیر کسب کردند به دنبال تغییر روند خود هستند. سپیدپوشان پس از حذف از کوپا دل ری به دنبال تغییر روند خود هستند و قصد دارند اختلاف امتیاز خود را با صدر جدول کاهش دهند. رئال در ۶ بازی اخیر خود، ۳ پیروزی، ۲ شکست و ۱ تساوی در لالیگا کسب کرده و در فرم خوبی قرار ندارد. با این حال با پیروزی که هفته گذشته مقابل والنسیا به دست آمد روحیه رئالی ها را برای کسب نتیجه بهبود بخشیده است. حال آنها امیدوارند این روند ادامه پیدا کرده و بارسا نیز امتیاز از دست بدهد تا اختلاف امتیازات دو تیم کاهش پیدا کند.
در ۶ تقابل اخیر دو تیم، ۵ پیروزی برای رئال و ۱ تساوی به دست آمده است. حال باید دید که رئال می‌تواند به فرم خوبش مقابل لوانته ادامه دهد یا دچار افت خواهد شد.

ترکیب احتمالی

 پیش بازی لوانته - رئال مادرید

——————-
پایگاه خبری جماران: محمد مطهری؛ فرزند شهید مطهری در کانال تلگرامی خود نوشت: با توجه به اوضاع و احوال، بزرگترین هدیه‌‌ای که مسئولان «گذشته» و «فعلی» کشور – در هر رده و در هر دستگاه، وزارتخانه، نهاد و سازمان – می توانند در دهه فجر امسال به مردم بدهند، نه افتتاح پروژه است، نه برشمردن دستاوردهای انقلاب، نه بیان خاطرات ناگفته و نه تشریح معضلات رژیم گذشته
انتقاد از خود به عنوان یک مسئول، اگر واقعی و منصفانه باشد، قطعا منزلت فرد را نزد جامعه بالا می‌‌برد، غرور نفسانی او را می‌شکند، در دل مردم امید ایجاد می‌کند و زخمهای جامعه را تا حدی التیام می‌بخشد.

یک هدیه بسیار ارزشمند برای مردم این است که هر کس که در این ۳۹ سال مسئولیت مهم و یا نیمه مهمی بر عهده داشته و یا دارد، «بزرگترین» انتقاد وارد به عملکرد خود را «صریح»، «صادقانه» و «بدون کلی‌گویی» و «به طور مشخص» به اطلاع مردم برساند.

مردمی که آنقدر به ندرت از مسئولان  «تواضع عملی» دیده‌اند که برداشتن نرده میان جایگاه و مردم در نماز جمعه یک شهر را چنین گسترده انعکاس می‌دهند، شدیدا از عبور مسئولان از لااقل یک نرده نفسانی و اعتراف به پاره‌ای اشتباهات استقبال خواهند کرد؛ البته اگر برخی اطرافیان که متخصص تمسک به مصلحتهای «من درآوردی» هستند، مانع نشوند.

پایگاه خبری جماران: محمد مطهری؛ فرزند شهید مطهری در کانال تلگرامی خود نوشت: با توجه به اوضاع و احوال، بزرگترین هدیه‌‌ای که مسئولان «گذشته» و «فعلی» کشور – در هر رده و در هر دستگاه، وزارتخانه، نهاد و سازمان – می توانند در دهه فجر امسال به مردم بدهند، نه افتتاح پروژه است، نه برشمردن دستاوردهای انقلاب، نه بیان خاطرات ناگفته و نه تشریح معضلات رژیم گذشته.
تواضع خود را امروز عملا به مردم اثبات کنید، ممکن است فردا خیلی دیر باشد!

مسئول محترم!

هدیه دوم برگزاری نشست با منتقدان است، البته مشروط بر اینکه انعکاس آن فقط بر عهده اطرافیان و یا رسانه های مورد عنایت نباشد. اصلا چند منتقد منصف را خود آقای مسئول انتخاب کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *