ورزش سه: رئال مادرید با ۱۲ عنوان قهرمانی در جام باشگاه های اروپا و لیگ قهرمانان، مقتدرانه پرافتخارترین تیم اروپا محسوب می شود و حالا در این عنوان را در سطح جهانی نیز از آن خود کرده است
تا پیش از این تنها تیم هایی که در جام جهانی باشگاه ها که از سال ۲۰۰۵ برگزار می شود، قهرمان شده بودند،  قهرمان دنیا خوانده می شدند. بارسا با سه قهرمانی در این رقابت ها پیشتاز بود ولی حالا جای خود را به رئال داده است.

 روز گذشته فیفا اعلام کرد که تیم های اروپایی یا آمریکای جنوبی که بین سال های ۱۹۶۰ تا ۲۰۰۴ در ورژن قدیمی جام جهانی باشگاه ها که به جام اینترناسیونال معروف بود موفق به قهرمانی شده اند، از این پس قهرمان دنیا محسوب می شوند. به این ترتیب رئال با سه قهرمانی در نسخه قدیمی و دو قهرمانی در نسخه جدید، حالا پرافتخارترین تیم دنیا است.

در جام اینترناسیونال که بین قهرمان اروپا و لیبرتادورس برگزار می شد، رئال، میلان، بوکا، پنیارول و ناسیونال اروگوئه هر کدام سه بار قهرمان شده بودند. با تصمیم جدید فیفا، میلان که یک جام جهانی باشگاه ها را هم در کارنامه دارد، پایین تر از رئال در رده دوم پرافتخارترین ها و بالاتر از بارسا قرار می گیرد.

ورزش سه: رئال مادرید با ۱۲ عنوان قهرمانی در جام باشگاه های اروپا و لیگ قهرمانان، مقتدرانه پرافتخارترین تیم اروپا محسوب می شود و حالا در این عنوان را در سطح جهانی نیز از آن خود کرده است.

——————-
خبرگزاری مهر: آموزش وپرورش استان بوشهر در مورد خبر اقدام به خودکشی دانش آموز بوشهری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو برخی خبرهای منتشره مبنی بر «اقدام به خودکشی دانش آموز بوشهری» به اطلاع می رساند روز سه شنبه دوم آبان‌ماه یکی از دانش آموزان پایه هشتم مدرسه متوسطه اول قدس شهرستان بوشهر، بعد از اجرای آئین صبحگاهی با حضور در راهرو طبقه اول مدرسه، اقدام به پرت کردن خود می‌کند
بنا به برخی از شنیده‌های میدانی، دانش‌آموز در روزهای قبل با مادرش مشاجراتی داشته است.

خبرگزاری مهر: آموزش وپرورش استان بوشهر در مورد خبر اقدام به خودکشی دانش آموز بوشهری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو برخی خبرهای منتشره مبنی بر «اقدام به خودکشی دانش آموز بوشهری» به اطلاع می رساند روز سه شنبه دوم آبان‌ماه یکی از دانش آموزان پایه هشتم مدرسه متوسطه اول قدس شهرستان بوشهر، بعد از اجرای آئین صبحگاهی با حضور در راهرو طبقه اول مدرسه، اقدام به پرت کردن خود می‌کند.
بعد از این اقدام، دانش آموز را برای مداوا به بیمارستان شهدای خلیج فارس اعزام می‌کنند که کوفتگی در ناحیه دست و پا مشاهده شد و به صورت سرپایی مداوا شد.
گفتنی است، تحقیقات و بررسی‌ها برای ریشه‌یابی علت واقعی این اقدام در دست بررسی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *