خبرگزاری مهر: تیم فوتبال بادران تهران ورزشگاه آزادی را به عنوان میزبان بازی با پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور انتخاب کرد
خبرگزاری مهر: تیم فوتبال بادران تهران ورزشگاه آزادی را به عنوان میزبان بازی با پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور انتخاب کرد.
مدیران این باشگاه که دیدارهای خانگی خود را در ورزشگاه کارگران تهران برگزار می کنند به دلیل اینکه نمی توانستند در این ورزشگاه از هواداران پرتعداد پرسپولیس میزبانی کنند مجبور به انتخاب یکی از ورزشگاه های آزادی تهران و شهر قدس بودند. از این رو باشگاه بادران تهران در نامه ای به سازمان لیگ فوتبال ایران، بطور رسمی ورزشگاه آزادی تهران را به عنوان میزبان بازی با پرسپولیس معرفی کرد.

دیدار تیم های فوتبال بادران و پرسپولیس ساعت ۱۵ روز جمعه ۱۹ آذرماه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

——————-

سایت روزنامه گل: عصر امروز جلسه‌ای با حضور مهدی تاج، مهدی محمدنبی، حمیدرضا گرشاسبی و برخی از مسئولان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد

سایت روزنامه گل: عصر امروز جلسه‌ای با حضور مهدی تاج، مهدی محمدنبی، حمیدرضا گرشاسبی و برخی از مسئولان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

محوریت این جلسه بحث حضور باشگاه پرسپولیس و سایر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا بود که تا روز چهارشنبه فرصت دارند موانع را برطرف کنند تا بتوانند فرصت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورند.

به دلیل اینکه علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از کارمندان این باشگاه خداحافظی کرده و وضعیت او برای ادامه کار در پرسپولیس نامشخص است به همین دلیل گرشاسبی که عهده‌دار اداره باشگاه شده در این جلسه به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *