خبرگزاری فارس: نخستین نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح وزرای خارجه با حضور وزرای خارجه ایران و ۱+۴ (آلمان،‌فرانسه، انگلیس، روسیه و چین) و بدون آمریکا و با حضور فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از حدود دو ساعت و نیم در هتل پله کوبورگ شهر وین به کار خود پایان داد
«محمدجواد ظریف» وزیر خارجه ایران،‌ «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، «هایکو ماس» وزیر خارجه آلمان، «ژان ایو لودریان» وزیر خارجه فرانسه، «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه و «وانگ یی» وزیر خارجه چین در این نشست حضور داشتند و «بوریس جانسون» وزیر خارجه بریتانیا به خاطر حضور در نشستی در لندن درباره برگزیت، در نشست امروز حضور نداشت و «الستر برت» معاونش در این نشست شرکت کرد.

خبرگزاری فارس: نخستین نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح وزرای خارجه با حضور وزرای خارجه ایران و ۱+۴ (آلمان،‌فرانسه، انگلیس، روسیه و چین) و بدون آمریکا و با حضور فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از حدود دو ساعت و نیم در هتل پله کوبورگ شهر وین به کار خود پایان داد.

در این نشست پس از اظهارات اولیه خانم فدریکا موگرینی، محمدجواد ظریف مواضع جمهوری اسلامی ایران در خصوص وضعیت برجام پس از خروج غیر قانونی آمریکا از این توافق بین‌المللی را تشریح کرد.

——————-

به نقل از یورو نیوز: نواز شریف، نخست وزیر اسبق پاکستان به ۱۰ سال زندان محکوم شد.

دادگاه ویژه مبارزه با فساد اقتصادی در پاکستان نخست وزیر پیشین این کشور را به دلیل خرید آپارتمان های مجلل در لندن مجرم شناخت
به نقل از یورو نیوز: نواز شریف، نخست وزیر اسبق پاکستان به ۱۰ سال زندان محکوم شد.

نواز شریف هم اکنون برای همراهی همسر بیمارش در لندن به سر می برد. انتظار می رود نخست وزیر اسبق پاکستان ضمن اعتراض به حکم صادره درخواست تجدید نظر کند.

نواز شریف به ۱۰ سال زندان محکوم شد

نواز شریف پیش از این رسیدگی به اتهام خود را دارای انگیزه سیاسی دانسته بود.

دادگاه ویژه مبارزه با فساد اقتصادی در پاکستان نخست وزیر پیشین این کشور را به دلیل خرید آپارتمان های مجلل در لندن مجرم شناخت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *