ایسنا: ‌به نقل از اسپورت ۱۰، آنخل دی ماریا بعد از جدایی از منچستریونایتد راهی فرانسه شد و پیراهن پاری ‌سن‌ ژرمن  را بر تن کرد
ایسنا: ‌به نقل از اسپورت ۱۰، آنخل دی ماریا بعد از جدایی از منچستریونایتد راهی فرانسه شد و پیراهن پاری ‌سن‌ ژرمن  را بر تن کرد. دی ماریا در فصل نخست حضورش در PSG بازی‌های خوبی را برای این تیم به نمایش گذاشت اما او در فصل جاری نیمکت نشین شده است.
با پیوستن نیمار و کیلیان ام باپه به پاری ‌سن‌ ژرمن دیگر دی ماریا به ندرت در ترکیب اصلی به میدان می‌رود. بارسلونا در تابستان تلاش زیادی کرد که دی ماریا را جذب کند اما رقم پیشنهادی آبی اناری ها بسیار پایین‌تر از رقمی است که پاری ‌سن‌ ژرمن برای فروش ستاره خود می خواهد.

روزنامه اسپورت ۱۰ فرانسه اعلام کرد که پاری ‌سن‌ ژرمن رقم فروش دی ماریا را ۶۵ میلیون یورو اعلام کرده و تنها با چنین رقمی حاضر است که این ستاره آرژانتینی را بفروشد.

به نوشته این روزنامه فرانسوی به احتمال خیلی زیاد دی ماریا راهی لیگ چین شود چرا که تنها باشگاه های چینی می‌توانند  چنین رقمی را برای پرداخت این بازیکن آرژانتینی پرداخت کنند.

——————-

خبرگزاری مهر: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری قاچاقچی سابقه دار خبر داد و گفت: از محل اختفای متهم دستگیر شده ۳۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل و دو دستگاه خودرو سواری وی نیز توقیف شد.

به گفته بخشنده تحقیقات از متهم دستگیر شده برای شناسایی دیگر سرشاخه ها و متهم های توزیع کننده دیگر همچنان ادامه دارد.

خبرگزاری مهر: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، از دستگیری قاچاقچی سابقه دار خبر داد و گفت: از محل اختفای متهم دستگیر شده ۳۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.

سرهنگ  محمد بخشنده اظهارداشت: عوامل معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ ساعتی قبل در عملیاتی که اقدامات اطلاعاتی آن از چند ماه قبل آغاز شده بود، موفق شدند مخفیگاه یک قاچاقچی سابقه دار را در خیابان دلاوران شناسایی کنند.
وی با اشاره به اینکه متهم دستگیر شده دارای چندین فقره سابقه خرید و فروش و توزیع نواد مخدر در سطح پایتخت بود افزود: ماموران پلیس مواد مخدر تهران بزرگ در مخفیگاه وی حدود ۳۰۷ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *