وبسایت نود: وین رونی که در هفته اول لیگ برتر هم موفق به گلزنی شده بود، در بازی مقابل منچسترسیتی، تک گل اورتون را به ثمر رساند تا تبدیل به دومین بازیکن تاریخ لیگ برتر شود که به رکورد ۲۰۰ گل می رسد
از این تعداد گل، ۱۸۳ گل با پیراهن منچستریونایتد، ۱۵ گل در دوره اول حضور در اورتون و ۲ گل در دوره فعلی به ثمر رسیده است. ۱۵۶ گل با پای راست، ۲۳ گل با پای چپ و ۲۱ گل با ضربه سر وارد دروازه حریفان تور ارزان گوانجو شده است. رونی در ۴۶۲ بازی به این تعداد گل رسیده است. او بعد از گلزنی مقابل سیتی چنین گفت:

گل خوبی بود، لحظه شیرینی برایم رقم خورد که در چنین بازی سخت و حساسی گلزنی کردم، مطمئنم که نیمه قرمز شهر منچستر هم از این گل خوشحال شده اند.

وبسایت نود: وین رونی که در هفته اول لیگ برتر هم موفق به گلزنی شده بود، در بازی مقابل منچسترسیتی، تک گل اورتون را به ثمر رساند تا تبدیل به دومین بازیکن تور مسکو نوروز ۹۷ تاریخ لیگ برتر شود که به رکورد ۲۰۰ گل می رسد. او با این گل، در لیگ جزیره ۲۰۰ گله شد و پشت سر شیرر قرار دارد که با ۲۶۰ گل بهترین گلزن تاریخ لیگ برتر است.

——————-

وبسایت نود: پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی پس از تساوی ۱-۱ مقابل اورتون در شبی که تیمش از دقیقه ۴۴ به دلیل اخراج واکر با ده نفر بازی کرد از عملکرد شاگردانش پس از این اتفاق به عنوان یکی از افتخارآمیزترین لحظات دوران مربیگری تور زمینی کرمان اش نام برد
وبسایت نود: پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی پس از تساوی ۱-۱ مقابل اورتون در شبی که تیمش از دقیقه ۴۴ به دلیل اخراج واکر با ده نفر بازی کرد از عملکرد شاگردانش پس از این اتفاق به عنوان یکی از افتخارآمیزترین لحظات دوران مربیگری اش نام برد. 

به خاطر عملکردی که با ده نفر داشتیم امشب یکی از افتخارآمیزترین لحظات دوران مربیگری من است. نمایش ما خوب بود و این بازی با تور لحظه آخری کرمان اورتون مثل بازی فصل گذشته در اتحاد پیش رفت. موقعیت های زیادی خلق کردیم اما نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم.

پس از ده نفره شدن همه تلاش خودمان را کردیم. نمی دانم ما با ده نفر چقدر موقعیت خلق کردیم و اورتون با یک یار بیشتر چقدر موقعیت داشت. ما برای کسب نتیجه تلاش می کنیم و امشب همه کار برای کسب سه امتیاز کردیم. می خواستیم نخستین بازی خانگی را ببریم اما اینطور نشد و باید پیشرفت کنیم. 

گواردیولا تور مالزی نوروز ۹۷ پس از بازی به Sky Sport گفت:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *