دنیای تصویرآنلاین: مارتین اسکورسیزی تنها سینماگر کهنسالی نیست که این روزها در نیویورک دارد فیلم می‌سازد. وودی آلن هم در نهمین دهه از زندگی‌ هم‌چنان خستگی‌ناپذیر مشغول فیلمبرداری اثر جدیدش در نیویورک است
در حالی که آلن سرگرم فیلمبرداری است، ساخته اخیرش «واندر ویل» بزودی آماده نمایش در سینماها خواهد شد.

عکس‌های غیر رسمی منتشر شده از سر صحنه «یک روز بارانی در نیویورک»:

دنیای تصویرآنلاین: مارتین اسکورسیزی تنها سینماگر کهنسالی نیست که این روزها در نیویورک دارد فیلم می‌سازد. وودی آلن هم در نهمین دهه از زندگی‌ هم‌چنان خستگی‌ناپذیر مشغول فیلمبرداری اثر جدیدش در نیویورک است. فیلمی که فعلا با عنوان « یک روز بارانی در نیویورک» از آن یاد شده و نقش‌های اصلی‌اش را جود لا، ال فنینگ، تیموتی شلمی و ربکا هال و سلنا گومز ایفا می‌کنند.

براساس اطلاعات جدید منتشر شده، ماجرای فیلم درباره رابطه عاشقانه مخفی یک مرد متاهل ۴۴ ساله (لا) با یک دختر ۱۵ ساله (فنینگ) است که به جاهای باریک می‌کشد. سوژه‌ای که در نگاه اول زندگی خصوصی پرحاشیه خود آلن و دیگر فیلم موفق او «منهتن» را به یاد می‌آورد.
——————-
خبرگزاری ایسنا: استاندار یزد در مورد موضوع مرتبط با عضو زرتشتی شورای شهر یزد، گفت: ما به عنوان یک مسلمان نمیتوانیم به مسائل شرعی بی توجه باشیم منتهی به عنوان مجری قانون باید این امر در قالب قانون تعبیه و ابلاغ شود تا بتوان آنرا اجرایی کرد
استاندار یزد گفت:‌ در این موضوع باید میان مجلس شورای اسلامی و فقهای شورای نگهبان هماهنگی و تعامل صورت گیرد و از طرفی راهکار قانونی و اجرایی در ارتباط با این موضوع مشخص شود .

«سیدمحمد میرمحمدی» در حاشیه نشست برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی استان، از احتمال ارجاع موضوع مربوط به یکی از اعضاء شورای اسلامی شهر یزد به شورای حل اختلاف قوا خبر داد .

خبرگزاری ایسنا: استاندار یزد در مورد موضوع مرتبط با عضو زرتشتی شورای شهر یزد، گفت: ما به عنوان یک مسلمان نمیتوانیم به مسائل شرعی بی توجه باشیم منتهی به عنوان مجری قانون باید این امر در قالب قانون تعبیه و ابلاغ شود تا بتوان آنرا اجرایی کرد.
این مقام مسئول در پایان گفت: در نهایت این مورد طبق نظر شورای حل اختلاف قوا به عنوان مرجع پیش بینی شده در قانون جهت اعلام نظر در چنین مواردی، عمل خواهیم نمود .

وی افزود: تلاش‌هایی جهت این‌که احتمالا موضوع مرتبط با این عضو شورای اسلامی شهر یزد به شورای حل اختلاف قوا ارجاع شود، در حال انجام است چرا که شورای نگهبان در این خصوص نظر شرعی خود را اعلام کرده و اکنون باید راهکار قانونی اعمال این نظر، مشخص شود .

میرمحمدی تصریح کرد: ما به عنوان یک مسلمان نمیتوانیم به مسائل شرعی بی توجه باشیم منتهی به عنوان مجری قانون باید این امر در قالب قانون تعبیه و ابلاغ شود تا بتوان آن را اجرایی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *