ورزش سه: جرارد پیکه، مدافع بارسلونا ادعا کرد می داند حرف هایش باعث عصبانیت هواداران اسپانیول خواهد شد و از قصد این کار را می کند
گرچه می دانم رفتار هواداران اسپانیول با من خوب نخواهد بود اما این موضوع من را نگران نمی کند و از باز کردن دروازه این تیم بسیار خوشحالم.”

دعوت به سکوت هواداران کمترین کاری بود که می توانستم انجام دهم زیرا ما هم انسان هستیم و به اتفاقات اطراف واکنش نشان می دهیم و اگر قوانین نمی تواند آنها را وادار به سکوت کند ما خودمان باید این کار را انجام دهیم. شاید من نیز نباید این کار را انجام می دادم اما زمانی که باشگاه نیز کاری نمی کند چاره ای نیست.

 حواشی از جایی آغاز شد که بعد از دیدار قبلی دو تیم، پیکه ادعا کرد اسپانیول متعلق به کورنلاست و امروز این حواشی با شادی جنجالی مدافع بارسا ادامه یافت.

وقتی جرارد پیکه به سیم آخر زد!

ورزش سه: جرارد پیکه، مدافع بارسلونا ادعا کرد می داند حرف هایش باعث عصبانیت هواداران اسپانیول خواهد شد و از قصد این کار را می کند.

جرارد پیکه گفت: “بعد از اتفاقاتی که در طول هفته رخ داد شادی بعد از گلم بسیار خاص بود. در هفته اخیر توهین فراوانی به من و خانواده ام شد و هر انسانی نیز کاسه صبری دارد. شرایط دربی همینگونه است و باران شدید نیز شرایط را وخیم تر کرده بود.

من گفته بودم اسپانیول متعلق به کورنلاست که مالکان چینی زیادی دارد که زیاد هم خرج نمی کنند و این باشگاه متعلق به ایتالیا، اسپانیا و چین و دیگر کشورهاست. می دانم این مصاحبه باعث آزار هواداران اسپانیول می شود و هدفم دقیقا همین است. حرف های من در مورد کورنلا محکوم می شود اما توهین آنها به من و خانواده ام نه.

وقتی جرارد پیکه به سیم آخر زد!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *