ایسنا: ‌به نقل از ساکرنت، تیم فوتبال چلسی فردا (دوشنبه) باید در لیگ برتر انگلیس به مصاف تیم واتفورد برود. در روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر  حضور آنتونیو کونته روی نیمکت ایتالیا شنیده شده است که این مربی در واکنش به این شایعات، گفت‌: در حال‌ حاضر چلسی تیم من است و هیچ چیز دیگری هم وجود ندارد
چلسی تلاش می‌کند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را امسال به دست بیاورد و شانسی برای قهرمانی ندارد.

سرمربی چلسی در ادامه‌ صحبت‌های خود، گفت‌: من علاقه‌ای به شایعات ندارم و ارتباطی هم با روزنامه‌نگاران ندارم، چون خودم دوست ندارم که چنین رابطه‌ای وجود داشته باشد.

او ادامه‌ داد: هر مربی بعد از یک شکست تحت فشار قرار می‌گیرد و من این شرایط را درک می‌کنم. امیدوارم که ما بتوانیم با خرید دو یا سه بازیکن سطح جهانی به سطح بالایی برسیم.

ایسنا: ‌به نقل از ساکرنت، تیم فوتبال چلسی فردا (دوشنبه) باید در لیگ برتر انگلیس به مصاف تیم واتفورد برود. در روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر  حضور آنتونیو کونته روی نیمکت ایتالیا شنیده شده است که این مربی در واکنش به این شایعات، گفت‌: در حال‌ حاضر چلسی تیم من است و هیچ چیز دیگری هم وجود ندارد. اگر یادتان باشد من قبل از یورو ۲۰۱۶ تصمیم گرفتم که به رقابت‌های باشگاهی بر گردم، چون می‌خواستم هر روز با بازیکنان باشم. اکنون خیلی به آینده‌های دور دست فکر نمی‌کنم و فقط تمرکزم معطوف به حال حاضر است. چلسی در حال‌ حاضر برای من در اولویت قرار دارد و خوشبختانه کار خوبی در این جا انجام دادیم  ولی متاسفانه شایعات زیادی هر روز این جا شنیده می‌شود.  انگلیسی‌ها  شایعات را  زیاد دوست دارند.
——————-
ورزش سه: دو تیم لیورپول و تاتنهام، امروز در ورزشگاه آنفیلد شهر لیورپول به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان کلوپ با کسب ۵۰ امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفته اند و به دنبال این هستند که جایگاه خود را تا پایان فصل حفظ کنند
ورزش سه: دو تیم لیورپول و تاتنهام، امروز در ورزشگاه آنفیلد شهر لیورپول به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان کلوپ با کسب ۵۰ امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفته اند و به دنبال این هستند که جایگاه خود را تا پایان فصل حفظ کنند. کلوپ در مصاحبه اخیر خود به این موضوع تاکید کرد و مدعی شد که کسب سهمیه برای آنها ، یک موفقیت محسوب می‌شود. در ۶ بازی اخیر، لیورپول ۵ پیروزی و ۱ شکست به دست آورده و نسبتا در فرم خوبی قرار دارد. با این حال، تقابل با تاتنهام یکی از دشوارترین دیدارهای فصل برای لیورپول محسوب می‌شود.
در ۶ تقابل اخیر دو تیم، ۲ پیروزی برای لیورپول، ۱ پیروزی برای تاتنهام و ۳ تساوی حاصل شده است. ناتانیل کلاین، آدام لالانا و کلاوان، ستاره هایی هستند که قادر به همراهی تیمشان در این دیدار نخواهند بود.

ترکیب احتمالی

 پیش بازی لیورپول - تاتنهام

تاتنهام آماده این روزها، برای اینکه دوباره به جمع ۴ تیم برتر بازگردد، نیاز به کسب پیروزی در این دیدار دارد. آنها ۴۸ امتیازی هستند و با کسب پیروزی، جای لیورپول را در رده سوم جدول خواهند گرفت و پس از کسب پیروزی مقابل منچستریونایتد، انگیزه بالایی برای این هدف دارند ولی آمار ضعیف تاتنهام در تقابل‌های خارج از خانه با تیم‌های بالای جدول، کار آنها را دشوار خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *