خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، به دنبال اظهارات اخیر سرمربی تیم استقلال خوزستان درباره مشکلات حساب TMS این باشگاه و احتمال محرومیت از جذب بازیکنان، حامد مؤمنی مسئول TMS فدراسیون فوتبال و عضو کمیته روابط بین‌الملل توضیحاتی در این باره ارائه کرد

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، به دنبال اظهارات اخیر سرمربی تیم استقلال خوزستان درباره مشکلات تور یزد لحظه آخری حساب TMS این باشگاه و احتمال محرومیت از جذب بازیکنان، حامد مؤمنی مسئول TMS فدراسیون فوتبال و عضو کمیته روابط بین‌الملل توضیحاتی در این باره ارائه کرد.

بر اساس اعلام فیفا، باشگاه استقلال خوزستان صرفاً نمی‌توانسته وارد صفحه مربوطه شود و این ممکن است به دلیل ورود چند باره گذرواژه به شکل اشتباه صورت گرفته باشد. لذا در حال حاضر صفحه مربوط به باشگاه استقلال خوزستان باز است و مشکلی خرید بلیط چارتر برای جذب بازیکنان خارجی وجود ندارد.

مؤمنی در این باره عنوان کرد: بلافاصله پس از طرح موضوع، چهارشنبه شب از طریق روابط بین‌الملل فدراسیون فوتبال از فیفا استعلام گرفته شد و براساس اعلام فدراسیون بین‌المللی فوتبال، این باشگاه هیچ محدودیتی برای پیگیری امور قانونی نقل‌وانتقالات خود ندارد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: مجمع عمومی اتحادیه تکواندوی آسیا صبح امروز (پنجشنبه) با تور استرالیا نوروز ۹۷ حضور رئیس و اعضای شورای ATU در هتل حیات تاشکند ازبکستان برگزار شد
خبرگزاری تسنیم: مجمع عمومی اتحادیه تکواندوی آسیا صبح امروز (پنجشنبه) با حضور رئیس و اعضای شورای ATU در هتل حیات تاشکند ازبکستان برگزار شد.

در ادامه این جلسه با پخش فیلمی کوتاه، گزارشی از برگزاری نخستین دوره پومسه جدید در کشورمان ارائه شد که مورد توجه اعضا قرار گرفت و توسط کی سوک لی با اهدای لوح تقدیر از زحمات سیدمحمد تور سیشل نوروز ۹۷ پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندوی کشورمان تقدیر شد.

حکم نایب رئیسی اتحادیه تکواندوی آسیا برای پولادگر

با برگزاری این جلسه پرفسور کی سوک لی، رئیس اتحادیه تکواندوی آسیا احکام نواب رئیس و اعضای شورای اجرایی این اتحادیه را اهدا کرد که سیدمحمد پولادگر، رئیس فدراسیون تور قشم هوایی تکواندوی ایران، برای دومین دوره متوالی و به مدت چهار سال به‌عنوان نایب رئیس اتحادیه تکواندوی آسیا منصوب شد.

همچنین با برگزاری جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندوی آسیا، گزارش مالی سال گذشته و بودجه سال جدید این اتحادیه ارائه و به تصویب رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *