خبرگزاری ایسنا: مهاجم اسپانیایی چلسی درباره دلیل اصلی جدایی‌اش از رئال گفت: من دوست ندارم در تیمی بازی کنم که نیمکت‌نشین باشم
موراتا جوان چون در رئال فرصت بازی به او نمی رسید راهی یوونتوس شد و توانست بازیهای درخشانی را با پیراهن این تیم به نمایش گذارد.

آلوارو موراتا محصول آکادمی رئال است و در دوران مورینیو بود که توانست نگاه‌ها را به خود معطوف کند.

موراتا درباره جدایی خود گفت: هر بازیکنی آرزو دارد که برای رئال بازی کند و من هم طبیعی است که چنین آرزوی را داشته باشم. دلیل اصلی جدایی‌ام از رئال نیمکت نشینی در این تیم بود. من دوست ندارم در تیمی بازی کنم که نیمکت نشین باشم.

خبرگزاری ایسنا: مهاجم اسپانیایی چلسی درباره دلیل اصلی جدایی‌اش از رئال گفت: من دوست ندارم در تیمی بازی کنم که نیمکت‌نشین باشم.

او در بازگشت به رئال هم هر چند توانست قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد اما بازهم نیمکت‌نشین بنزما بود و در نهایت او تصمیم گرفت که این بار راهی چلسی شود.

او ادامه داد: از رئال جدا شدم و راهی چلسی شدم و اصلا از این تصمیم خود پشیمان نیستم. من سه هفته نتوانستم برای چلسی بازی کنم و بعد از آن بلافاصله به ترکیب اصلی برگشتم و این همان چیزی است که می‌خواهم. در ایتالیا و اسپانیا جام کسب کرده‌ام و می‌خواهم  در چلسی هم‌چنین موفقیتی را کسب کنم.

موراتا در پایان سخنانش درباره زیدان گفت: برای همیشه ممنون و مدیون زیدان خواهم بود. با او قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کردم. زیدان مربی بزرگی است.

——————-
خبرگزاری ایسنا: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایتالیا قبل از دیدار برابر سوئد به هم تیمی‌هایش هشدار داد. او نگران تکرار اتفاق تلخ ۲۰۰۴ است
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایتالیا گفت: در یورو ۲۰۰۴ توسط سوئد حذف شدیم و اصلا دوست ندارم که این اتفاق تلخ یک بار دیگر برای ما تکرار شود. در آن سال ما ۵ امتیاز داشیم و بازی خوبی را هم به نمایش گذاشتیم اما در نهایت حذف شدیم.

 تیم ملی فوتبال ایتالیا برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باید بتواند سوئد را در مجموع دو بازی رفت و برگشت از پیش رو بردارد.

او ادامه داد: شرایط هر دو تیم تغییر کرده است. اگر می‌خواهیم به جام جهانی راه پیدا کنیم باید با نهایت تمرکز بازی کنیم. امیدوارم که دیگر آن رویداد تلخ تکرار نشود. ما سرمربی خوب و باتجربه‌ای در اختیار داریم و مطمئن هستم که او برنامه لازم برای پیروزی در این دیدار را دارد.

بوفون در پایان سخنانش گفت: بازیکنان شایسته‌ای در اختیار داریم. با تجربه بالایی که داریم می توانیم سوئد را شکست دهیم و به روسیه صعود کنیم. به چیزی غیر از پیروزی فکر نمی‌کنیم.

وظیفه بوفون سنگربان آتزوری در این دیدار حساس خواهد بود. او نگران یک سناریوی تلخ برای تیمش است.

خبرگزاری ایسنا: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایتالیا قبل از دیدار برابر سوئد به هم تیمی‌هایش هشدار داد. او نگران تکرار اتفاق تلخ ۲۰۰۴ است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *