خبرگزاری تسنیم: مجید نامجومطلق درباره آخرین لیست تیم ملی که با انتقادهایی همراه بوده است، گفت: قطعاً این لیست کی‌روش قابل نقد است
هافبک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین خاطر نشان کرد: متأسفانه کی‌روش اعتقاد زیادی به لیگ ندارد و چندان به بازی‌ها توجه نمی‌کند. او معمولاً در مسافرت است و فقط برای اردوها به ایران می‌آید. البته کی‌روش با تمامی سبک‌های خاص خودش نتایج خوبی گرفته است و نمی‌توان زیاد از این مربی انتقاد کرد.

وی در ادامه افزود: یکسری از بازیکنان در این مدت با او کار کرده‌اند و تقریباً نفرات موردنظر این مربی مشخص هستند. به نظر من برخی از بازیکنان اصلاً نباید دعوت می‌شدند و یک عده هم حق‌شان این بود که دعوت شوند. به‌عنوان مثال علیپور مهاجم پرسپولیس فوق‌العاده بود و باید به تیم ملی دعوت می‌شد.

خبرگزاری تسنیم: مجید نامجومطلق درباره آخرین لیست تیم ملی که با انتقادهایی همراه بوده است، گفت: قطعاً این لیست کی‌روش قابل نقد است. همه ما معتقدیم که در تیم ملی باید آماده‌‌ترین بازیکنان حضور داشته باشند و زحمت و شخصیت فوتبالیست‌ها باید به‌عنوان یک فاکتور مهم در نظر گرفته شود. کی‌روش اما توجهی به لیگ برتر ندارد و براساس اصول خاص خودش بازیکنان را دعوت می‌کند.
——————-

 خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرشید مظاهری درباره اردوی تهران گفت: کار در روزهای ابتدایی بسیار فشرده بود
دروازه‌بان تیم ملی در ادامه درباره اینکه ایران دروازه‌بان‌های خوبی دارد که برای اردو نیز انتخاب شده‌اند، خاطرنشان کرد: رقابت خیلی خوبی داریم که باعث می‌شود هر روز بهتر بازی کنیم. باید بهترین عملکرد خودمان را به نمایش بگذاریم. زمانی برای تلف کردن نداریم. این روش باعث پیشرفت یک بازیکن می‌شود و بهترین موضوع برای تیم ملی است. من از بودن در اینجا بسیار خرسندم و تلاشم را می‌کنم تا به این اعتماد پاسخ دهم.

 خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرشید مظاهری درباره اردوی تهران گفت: کار در روزهای ابتدایی بسیار فشرده بود. کمی خسته بودم، اما برنامه آماده‌سازی کارکنان به من انرژی کافی داد و الان حالم بسیار خوب است و آماده کمک به تیم هستم. همه اینها به خاطر کار قوی و نظمی است که در اینجا وجود دارد.

وی گفت: از تمام هواداران می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند و از تیم ملی حمایت کنند. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا لبخند و خوشحالی را نه تنها به هواداران در اروپا بلکه به آنهایی که در ایران هستند نیز هدیه دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *