خبرگزاری فارس: منابع لبنانی به پایگاه خبری النشره گفتند که «میشل عون» رئیس‌جمهور لبنان، تا پیش از بازگشت سعد الحریری به لبنان و مشخص شدن وضعیت وی استعفای او را امضاء نخواهد کرد
این منابع افزودند: سؤالاتی وجود دارد که پاسخ به آن‌ها روند تعامل سیاسی درخصوص تشکیل دولت جدید و یا عدم تشکیل دولت را مشخص می‌کند. مخصوصا اینکه پیش از فراخوان سعد الحریری به عربستان، «اشرف ریفی» وزیر سابق لبنانی به ریاض رفته بود و احتمال دارد مأموریت او با این هدف بوده باشد که قدرت را در دستان هم پیمانان عربستان در لبنان نگه دارد.

خبرگزاری فارس: منابع لبنانی به پایگاه خبری النشره گفتند که «میشل عون» رئیس‌جمهور لبنان، تا پیش از بازگشت سعد الحریری به لبنان و مشخص شدن وضعیت وی استعفای او را امضاء نخواهد کرد.
منابع آگاه گفتند، عبداللطیف دریان، مفتی لبنان با کاردار سفارت عربستان در لبنان دیدار کرد تا از درست بودن اظهاراتی مبنی بر بازداشت حریری یا حبس خانگی او اطلاع کسب کند.

——————-
خبرگزاری فارس، فرهاد مجیدی کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال که طی چند وقت اخیر بارها و بارها در صفحات رسمی و مصاحبه‌های خود از مدیریت سیدرضا افتخاری انتقاد کرده بود درنهایت با وساطت یکی از مدیران سابق پرسپولیس با مدیرعامل کنونی باشگاه استقلال دیدار و گفت‌‌وگو کرد
وی به همین علت طی روزهای اخیر با وساطت یکی از مدیران سابق باشگاه پرسپولیس  به دیدار مدیرعامل استقلال رفت و در این نشست به خاطر انتقادهایی که از افتخاری طی سال‌های اخیر انجام داده بود به نوعی عقب‌نشینی کرده و مدیریت وی در باشگاه استقلال را مورد حمایت قرار داد.

مجیدی در این دیدار صحبت‌هایی را در خصوص مسائل مختلف با افتخاری انجام داد و از مدیرعامل آبی ها تعریف کرد که در نهایت کدورتی بین وی و مدیریت باشگاه استقلال به نوعی برطرف شود.

مجیدی که بعد از کنار رفتن علیرضا منصوریان از استقلال یکی از گزینه‌های مربیگری در این تیم بود چند هفته پیش به صورت ناگهانی از اصلاحات و تغییرات در استقلال حمایت کرد و روند خود را در نهایت نسبت به مدیریت کنونی باشگاه استقلال تغییر داد.

خبرگزاری فارس، فرهاد مجیدی کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال که طی چند وقت اخیر بارها و بارها در صفحات رسمی و مصاحبه‌های خود از مدیریت سیدرضا افتخاری انتقاد کرده بود درنهایت با وساطت یکی از مدیران سابق پرسپولیس با مدیرعامل کنونی باشگاه استقلال دیدار و گفت‌‌وگو کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *