خبرگزاری ایسنا: سیدمصطفی احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره چگونگی انتخاب مهمانان برنامه توضیح داد: مهمانان برنامه دورهمی توسط تیم و اتاق فکری که در این برنامه شکل گرفته، انتخاب و پس از آن به اتفاق آقای مدیری که صاحب‌نظر هستند، تایید می‌شوند
احمدی درباره تدارک دورهمی برای نوروز ۹۷ نیز توضیح داد: هنوز تصمیمی گرفته نشده است و روال همین است تا تصمیمات با مدیران شبکه گرفته شود.

این تهیه‌کننده درباره تنوع مهمانان در دورهمی  تاکید کرد: در سری گذشته ، برنامه دورهمی ۱۵۶ قسمت ضبط و به روی آنتن رفت و در برخی قسمت ها نیز برنامه با حضور دو مهمان پخش شد. در سری جدید نیز تلاش ما بر این است تا مهمانان از طیف های مختلف از جمله چهره های سیاسی در برنامه دعوت شوند.

احمدی در پایان از حضور برادران کیایی نیز در دورهمی خبر داد و گفت: مصطفی و محسن کیایی روز جمعه ۲۰ بهمن ماه میمان دورهمی خواهند بود.

او گفت: این گفت و گوی بهنام بانی و ابراهیم داروغه زاده، پنج شنبه ۱۹ بهمن ماه از شبکه نسیم به روی آنتن می رود.

این تهیه کننده از پخش گفت و گوی بهنام بانی خواننده  پاپ در دورهمی خبر داد و گفت: ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره فیلم فجر نیز مهمان دورهمی خواهد بود . تندیس سی و ششمین جشنواره فیلم فجر قرار است توسط مهران مدیری برای مخاطبان به نمایش دربیاد و ابراهیم داروغه زاده در این زمینه گفت و گوی متفاوتی را در دورهمی خواهد داشت.

خبرگزاری ایسنا: سیدمصطفی احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره چگونگی انتخاب مهمانان برنامه توضیح داد: مهمانان برنامه دورهمی توسط تیم و اتاق فکری که در این برنامه شکل گرفته، انتخاب و پس از آن به اتفاق آقای مدیری که صاحب‌نظر هستند، تایید می‌شوند.
——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از النشره، کویت و سوئد خواستار نشست غیرعلنی شورای امنیت درباره سوریه در روز پنجشنبه(فردا)شدند
از سوی دیگر فرحان حق سخنگوی سازمان ملل اعلام کرد که رایزنی هایی با دولت سوریه برای توقف عملیات در غوطه شرقی دمشق به عمل آمده است.

این در شرایطی است که گروههای مسلح و تروریستی که در غوطه شرقی دمشق قرار دارند مناطق مختلف پایتخت سوریه را با خمپاره و راکت و موشک هدف قرار می دهند که تاکنون بر اثر آن شماری از غیرنظامیان کشته و زخمی شده اند.

خبرگزاری مهر: به نقل از النشره، کویت و سوئد خواستار نشست غیرعلنی شورای امنیت درباره سوریه در روز پنجشنبه(فردا)شدند.
بر اساس این گزارش؛ کویت و سوئد خواستار برگزاری نشست شورای امنیت درباره اوضاع انسانی در سوریه شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *