خبرگزاری تسنیم: رضا مهاجری در مورد شرایط فعلی پدیده اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم. بعد از هفته پنجم لیگ برتر چند روز تمرینات را تعطیل کردیم و تا حدودی هم تمرینات پرفشار را ادامه دادیم
خبرگزاری تسنیم: رضا مهاجری در مورد شرایط فعلی پدیده اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم. بعد از هفته پنجم لیگ برتر چند روز تمرینات را تعطیل کردیم و تا حدودی هم تمرینات پرفشار را ادامه دادیم. تور تایلند حالا هم خودمان را آماده بازی با تراکتورسازی می‌کنیم تا بتوانیم گام اول را در جام حذفی محکم برداریم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان راجع به تقابل تیمش با تراکتورسازی در مرحله سوم جام حذفی نیز خاطر نشان کرد: طبیعتاً این بازی برای هر دو تیم سخت خواهد بود و این هم از بدشانسی‌ تراکتورسازی و پدیده هست که باید در اولین مسابقه به مصاف هم بروند. به نظر من شکست دادن تراکتورسازی کار آسانی نیست، تور بدروم ولی امیدوارم بتوانیم به هدفی که در این مسابقه داریم، برسیم و گام اول را در جام حذفی محکم برداریم.

وی در واکنش به اینکه می‌گویند پدیده می‌خواهد یک یا دو بازیکن خارجی جذب کند، گفت: ما در برخی از پست‌ها نیاز به بازیکن داریم، ولی واقعیت این است که هنوز با بازیکنی به توافق نرسیدیم. ما نمی‌خواهیم به این فکر کنیم که حتماً باید بازیکن بگیریم. ما بازیکنی می‌خواهیم که از لحاظ فنی، کیفیت قیمت تور بانکوک خوبی داشته باشد و بتواند به تیم ما کمک کند.

——————-
خبرگزاری ایسنا: گمرک ایران مهلت ترخیص محموله‌های برنج وارداتی را تا ۱۷ شهریورماه اعلام کرد.

بر اساس ابلاغیه گمرک ایران ترخیص محموله‌های برنج وارداتی که تشریفات گمرکی آنها تا پایان وقت اداری ۳۱ مردادماه سال جاری انجام شده است تا ۱۷ شهریورماه بلامانع است
خبرگزاری ایسنا: گمرک ایران مهلت ترخیص محموله‌های برنج وارداتی قیمت تور یزد را تا ۱۷ شهریورماه اعلام کرد.
وزارت جهاد کشاورزی هر ساله در فصل برداشت برنج واردات این محصول را برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی ممنوع اعلام می‌کند که این ممنوعیت معمولا تا پایان آبان ماه ادامه دارد.

به این ترتیب واردکنندگان این محموله‌ها تا ۱۷ شهریورماه فرصت دارند که نسبت به ترخیص محموله‌های خود اقدام کنند.

بر اساس ابلاغیه گمرک ایران ترخیص محموله‌های برنج وارداتی که تشریفات تور ارزان بانکوک گمرکی آنها تا پایان وقت اداری ۳۱ مردادماه سال جاری انجام شده است تا ۱۷ شهریورماه بلامانع است.

بر اساس این ابلاغیه ممنوعیت واردات برنج نیز از انتهای مردادماه سال جاری با بخشنامه وزارت جهاد کشاورزی آغاز شده که نسبت به سال‌های گذشته یک ماه دیرتر این اقدام انجام شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *