خبرگزاری تسنیم: ارسلان مطهری با اشاره به پیروزی پارس جنوبی برابر سپیدرود رشت و حضور این تیم در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر اظهار داشت: ما برابر سپیدرود بازی خوبی انجام دادیم و در نهایت به هدفی که می‌خواستیم، دست پیدا کردیم
وی در پاسخ به پرسشی در مورد عملکردش در پارس جنوبی تصریح کرد: من دیر به تیم ملحق شدم و نسبت به بازیکنان دیگر شرایط متفاوتی داشتم. از طرفی چند هفته پیش هم مصدوم شدم، ولی خوشبختانه الان در شرایط خوبی قرار دارم. واقعیت این است که انتظار بیشتری از خود دارم و امیدوارم بتوانم در مسابقات بعدی عملکرد بهتری داشته باشم.

مطهری در واکنش به اینکه برخی معتقدند پرسپولیس و پارس جنوبی مدعیان اصلی قهرمانی هستند، گفت: جدول نشان می‌دهد که فعلاً پرسپولیس اصلی‌ترین رقیب ماست، ولی مطمئناً نمی‌توان آینده را پیش‌بینی کرد. قطعاً تیم‌های دیگر هم شانس‌شان را برای قهرمانی امتحان می‌کنند.

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش می‌تواند در لیگ امسال قهرمان شود، گفت: صحبت کردن در مورد قهرمانی خیلی زود است. ما دنبال این هستیم که بازی‌های زیبایی انجام دهیم تا هواداران از تماشای مسابقات پارس جنوبی لذت ببرند. هدف‌مان این است که این روند را ادامه بدهیم و به چیزی غیر از این فکر نمی‌کنیم.

خبرگزاری تسنیم: ارسلان مطهری با اشاره به پیروزی پارس جنوبی برابر سپیدرود رشت و حضور این تیم در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر اظهار داشت: ما برابر سپیدرود بازی خوبی انجام دادیم و در نهایت به هدفی که می‌خواستیم، دست پیدا کردیم. ما بازی به بازی جلو می‌رویم و هدف‌مان این است که این روند را ادامه دهیم. خوشبختانه تا الان نتایج خوبی گرفته‌ایم و این در حالی است که خیلی‌ها تصور می‌کردند بردهای ما اتفاقی است. الان اما ثابت کرده‌ایم که تیم خوبی هستیم و نتایجی که گرفتیم، اتفاقی نبوده است.
——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال ورونای ایتالیا که جواد معنوی‌نژاد، ملی‌پوش جوان والیبال ایران را در اختیار دارد در دور ششم سری A ایتالیا با نتیجه ۳ بر یک مقابل میزبان خود «دیاتک ترنتینو» در سالن «پالاترنتو» شهر ترنتوی ایتالیا به پیروزی رسید
ورونا با هفت امتیاز از سه پیروزی و دو شکست در جایگاه هشتم لیگ ایتالیا قرار دارد.

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال ورونای ایتالیا که جواد معنوی‌نژاد، ملی‌پوش جوان والیبال ایران را در اختیار دارد در دور ششم سری A ایتالیا با نتیجه ۳ بر یک مقابل میزبان خود «دیاتک ترنتینو» در سالن «پالاترنتو» شهر ترنتوی ایتالیا به پیروزی رسید.

جواد معنوی‌نژاد در این بازی از سوی سرمربی خود به کار گرفته نشد.

شاگردان نیکولا گربیچ، ست‌های اول، دوم و سوم را ۲۵ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۲ به سود خود پایان دادند و در ست دوم ۱۷ بر ۲۵ شکست خوردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *