ورزش سه: مدافع فصل گذشته فولاد خوزستان با باشگاه تراکتورسازی تبریز قرارداد بست.

محمد اهل‌شاخه که یکی از محصولات آکادمی باشگاه فولاد خوزستان بود و طی سالیان اخیر برای این تیم بازی می‌کرد، فصل گذشته به دلیل پارگی رباط صلیبی دور از فهرست بود و به همین دلیل تا پایان فصل جایی در ترکیب سیروس پورموسوی پیدا نکرد
این مدافع ۲۴ ساله که ساعاتی قبل با هواداران فولاد خداحافظی کرده بود، بعد از توافق با مسؤولان تراکتورسازی قراردادی سه ساله با این باشگاه امضاء کرد و به جمع سرخ پوشان تبریزی اضافه شد.

تراکتورسازی تا پیش از این محمد طیبی، علیرضا نقی‌زاده، محسن فروزان و علی عبدالله‌زاده را به‌عنوان سهمیه لیگ برتری جذب کرده بود ولی اهل‌شاخه به دلیل دوری از لیست فولاد در فصل گذشته سهمیه آزاد محسوب می‌شود.

محمد اهل‌شاخه که یکی از محصولات آکادمی باشگاه فولاد خوزستان بود و طی سالیان اخیر برای این تیم بازی می‌کرد، فصل گذشته به دلیل پارگی رباط صلیبی دور از فهرست بود و به همین دلیل تا پایان فصل جایی در ترکیب سیروس پورموسوی پیدا نکرد.

اهل‌شاخه، سومین مدافع میانی‌ای است که تراکتورسازی جذب کرده است و آنها پیش از عبدالله‌زاده و طیبی را به خدمت گرفته بودند.

ورزش سه: مدافع فصل گذشته فولاد خوزستان با باشگاه تراکتورسازی تبریز قرارداد بست.

مدافع فولاد، پنجمین خرید تراکتور لقب گرفت

——————-

ورزش سه: پاتریس کارترون، سرمربی سابق تیم ملی مالی به عنوان سرمربی جدید تیم الاهلی مصر انتخاب شد. این مربی مصری جایگزین حسام البدری شد که پس از قهرمانی در لیگ مصر از مقام خود کناره‌گیری کرده بود

پیش از این شایعاتی مبنی بر انتقال جان توشاک، سرمربی جدید تراکتورسازی به این باشگاه وجود داشت که حالا با انتخاب کارترون از سوی مقامات الاهلی، تمامی این گمانه‌زنی‌ها خنثی شد.

جانشین توشاک در الاهلی مشخص شد

تیم الاهلی مصر یکی از پرطرفدارترین تیم‌های جهان عرب شناخته می‌شود و عناوین قهرمانی بسیاری به دست آورده است. پیش از این از رامون دیاز، ژسوس و جان توشاک به عنوان گزینه‌های مربیگری الاهلی نام برده می‌شد اما در نهایت پاتریس کارترون فرانسوی به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد.

پیش از این خوزه گومز پرتغالی هدایت این تیم مصری را بر عهده داشت. سپس در هفته‌های پایانی لیگ مصر حسام البدری جایگزین این مربی پرتغالی شد و مقام قهرمانی را برای الاهلی به ارمغان آورد.

ورزش سه: پاتریس کارترون، سرمربی سابق تیم ملی مالی به عنوان سرمربی جدید تیم الاهلی مصر انتخاب شد. این مربی مصری جایگزین حسام البدری شد که پس از قهرمانی در لیگ مصر از مقام خود کناره‌گیری کرده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *