خبرگزاری فارس: به نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن، امیر قلعه نویی در ارتباط با بازی ذوب آهن مقابل استقلال اظهار داشت: بسیار خداوند را شاکریم که روند نتیجه گیری ذوب آهن ادامه دارد و توانستیم در بازی سخت مقابل آیزاول که در هوای بسیار سرد برگزار شد، جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم
قلعه نویی بیان کرد: بازی با استقلال یک مصاف بسیار سخت و جذاب است. دو تیم در شرایط خوب خود به مصاف همدیگر می روند و به نظر می رسد امتیازات این بازی نقشی بسیار مهم در معادلات بالای جدول داشته باشد. از همه بازیکنان ذوب آهن خواستم با نهایت تمرکز و تلاش در این مصاف حاضر شوند و بسیار امیدواریم که هر سه امتیاز این بازی در اصفهان بماند.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن، امیر قلعه نویی در ارتباط با بازی ذوب آهن مقابل استقلال اظهار داشت: بسیار خداوند را شاکریم که روند نتیجه گیری ذوب آهن ادامه دارد و توانستیم در بازی سخت مقابل آیزاول که در هوای بسیار سرد برگزار شد، جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. با این وجود ما همه نتایج اخیر و صعود به آسیا را فراموش کرده ایم و به بازیکنانم گفته ام تمامی تمرکز خود را صرفاً روی دیدار با استقلال بگذارند.
وی در پایان اظهار داشت: تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم یک بازی خوب را مقابل استقلال تهران به نمایش بگذاریم و از هواداران ذوب آهن  و مردم اصفهان هم می خواهیم تیم خودشان را در این بازی تنها نگذارند.

قلعه نویی در مورد وضعیت مصدومان تیمش هم گفت: اکبر ایمانی در تمرینات یکی دو روز اخیر حاضر بوده است که در مورد بازی کردن یا نکردنش متعاقبا تصمیم خواهیم گرفت و مهران درخشان مهر هم به تازگی دویدن دور زمین را آغاز کرده است که به این دیدار نمی رسد.

——————-
ورزش سه: دو تیم اینتر و کروتونه، امشب در ورزشگاه جوزپه مه آتزا شهر میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. اینتر پس از چندین هفته ناکامی در کسب پیروزی، به دنبال این است که در این دیدار خانگی به روند خوب روزهای گذشته خود بازگردد
ترکیب احتمالی

 پیش بازی اینتر - کروتونه

در آن سو کروتونه، در ۶ تقابل اخیر خود، ۳ شکست، ۲ پیروزی و ۱ تساوی کسب کرده اند و روند خوبی را طی نکرده اند. حال باید دید که در این تقابل، آنها نیز به روند ضعیف اینتر ادامه خواهند داد یا اولین تیمی می‌شوند که در تغییر فرم اینتر قربانی خواهند شد.

در ۳ تقابل اخیر دو تیم ۲ پیروزی برای اینتر و ۱ پیروزی برای کروتونه به دست امده است و این تیم نشان داده که می‌تواند اینتر را دچار مشکل کند. ایکاردی به احتمال زیاد به این بازی نخواهد رسید و در آن سو، استویان و سامپریسی غایبان قطعی خواهند بود.

ورزش سه: دو تیم اینتر و کروتونه، امشب در ورزشگاه جوزپه مه آتزا شهر میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. اینتر پس از چندین هفته ناکامی در کسب پیروزی، به دنبال این است که در این دیدار خانگی به روند خوب روزهای گذشته خود بازگردد. در ۶ دیدار اخیر، اینتری ها ۴ تساوی و ۲ شکست به دست آورده اند و از صدر جدول به رده چهارم سقوط کرده و اختلاف فاحشی با صدر پیدا کرده اند. از همین رو، اسپالتی امیدوار است که در این دیدار بتواند این روند را تغییر داده و شرایط را به کل عوض کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *