خبرگزاری مهر:  جواد دارایی کارگردان عرصه فیلم کوتاه داور جشنواره Reel Youth در ونکوور کانادا شد.

داوری این جشنواره به صوت آنلاین انجام و فیلم ها برای داوران فرستاده می شود تا نظرات خود را درباره آثار ارایه دهند
داوری این جشنواره به صوت آنلاین انجام و فیلم ها برای داوران فرستاده می شود تا نظرات خود را درباره آثار ارایه دهند.

دوازدهمین دوره جشنواره Reel Youth در ماه سپتامبر با محوریت فیلمسازان جوان و دانشجویان برگزار می شود.

خبرگزاری مهر:  جواد دارایی کارگردان عرصه فیلم کوتاه داور جشنواره Reel Youth در ونکوور کانادا شد.

فیلمساز ایرانی داور جشنواره آنلاین کانادا شد

جواد دارایی متولد سال ۱۳۷۰ در شهر خرم آباد است که در سال ۲۰۱۶ اولین فیلم کوتاه داستانی خود را با نام «من اینو دوست ندارم» تولید کرد. وی دومین فیلم کوتاه خود را به نام «حد» در سال ۲۰۱۷ ساخت که تاکنون جوایزی از جشنواره های مختلف دریافت کرده است.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال جوانان دختر ایران در مرحله یک چهارم نهایی مغلوب سامورایی‌ها شدند. تیم والیبال جوانان دختر کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی دختران زیر ۱۹ سال آسیا امروز به مصاف تیم قدرتمند ژاپن رفت
ست سوم شرایط برای دختران ایران کمی سخت‌تر شد. در این ست ژاپنی ها از همان ابتدا با سرویس های خوب فاصله امتیاز خود را با تیم ایران زیاد کردند. حملات پی درپی ژاپنی ها آنها را به سرعت به امتیاز ۲۵ رساند. تیم ایران در این ست تنها ۶ امتیاز کسب کرد.

ست نخست در شرایطی شروع شد که سرویس‌های ژاپنی‌ها آنها را به سرعت جلو انداخت و فاصله خود را با تیم ایران زیاد کردند. چشم بادامی‌ها ست نخست را با نتیجه ۲۵- ۱۴ به سود خود به پایان بردند. حمله ژاپن در ست دوم دفاع ایران را از کار انداخت و در این ست نیز ایران با نتیجه ۲۵-۱۵ به پیروزی برسند.

تیم ایران با ترکیب مونا آشفته، آیتک سلامت، رقیه جهانی، فاطمه عنایت، الهه حلاج، زهرا صالحی بازی خود را شروع کرد.

 خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال جوانان دختر ایران در مرحله یک چهارم نهایی مغلوب سامورایی‌ها شدند. تیم والیبال جوانان دختر کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی دختران زیر ۱۹ سال آسیا امروز به مصاف تیم قدرتمند ژاپن رفت. در دیدار امروز دختران جوان کشورمان با نتیجه سه بر صفر و با امتیازهای ۲۵-۱۴، ۲۵- ۱۵، ۲۵-۶ برابر سامورایی‌ها شکست خوردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *