هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: قاسم روانبخش عضو محترم جبهه پایداری معتقد است در کشور ما آزادی کامل وجود دارد و این آزادی در هیچ یک از کشورهای منطقه و حتی در غرب‌ نیست
هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: قاسم روانبخش عضو محترم جبهه پایداری معتقد است در کشور ما آزادی کامل وجود دارد و این آزادی در هیچ یک از کشورهای منطقه و حتی در غرب‌ نیست.

خوب که به حرف ایشان دقت می‌کنیم می‌بینیم درست می‌فرمایند. در این مملکت شما می‌توانی صبح بلند شوی رییس‌جمهور را با یک نطق و یک مصاحبه جنجالی بترکانی! می‌توانی به رییس مجلس در شهر خودش و در حرم حضرت معصومه(س) با مهر و کفش حمله کنی! وزیر امور خارجه‌ات از سفر امضای برجام برمی‌گردد می‌توانی با کفش به ماشینش حمله کنی! از دیوار سفارت و کنسولگری می‌روی بالا، کسی کاری به کارت ندارد. آزادی اختلاس هم که یکی از اصول مسلم و حقوق شهروندی است و کسی به مختلس محترم نمی‌گوید بالای چشمت ابروست.

نماینده تهران می‌رود شیراز برای زدنش کلانتری را هم محاصره می‌کنند! ما در غرب هم نمی‌توانیم همچین چیزی را تصور کنیم. البته انصافا در غرب و در آمریکا، در یکی از قسمت‌های سریال‌بانشی، می‌خواستند یک نفر را داخل کلانتری بکشند، کل پاسگاه را محاصره کردند‌ یعنی انصافا در فیلم‌هایشان چند باری این اتفاق رخ داده. خلاصه اینکه ما صحت حرف آقای روانبخش را تایید می‌کنیم. اینجا آنقدر آزادی داریم که غرب باید بیاید یاد بگیرد!

——————-
ایسنا: به نقل از الوطن، تیم‌ ‌ملی فوتبال تونس یکی از تیم‌هایی است که توانسته به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه پیدا کند و در گروه بلژیک، پاناما و انگلیس قرار دارد
فدراسیون فوتبال تونس از دو دیدار دوستانه تیم‌ ‌ملی فوتبال این کشور با ایران و اسپانیا سخن به میان آورد.

فدراسیون تونس اعلام کرد که دیدار دوستانه با اسپانیا دو هفته قبل از برگزاری جام جهانی در شهر کراسنودار روسیه برگزار خواهد شد. این‌ در حالی است که دیدار برابر ایران ۲۳ مارس (۳ فروردین ۹۷) در ورزشگاه رادس تونس برگزار خواهد شد.

ایسنا: به نقل از الوطن، تیم‌ ‌ملی فوتبال تونس یکی از تیم‌هایی است که توانسته به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه پیدا کند و در گروه بلژیک، پاناما و انگلیس قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *