خبرگزاری تسنیم: در پایان بخش انفرادی مسابقات جهانی شمشیربازی در الجزایر علی پاکدامن با عنوان نوزدهم به کار خود پایان داد و بدون صعود در رنکینگ جهانی، همچنان در جایگاه پانزدهم ایستاد
محمد رهبری و محمد فتوحی نیز که پیش از این در رده‌های سی‌ام و چهل‌ودوم رنکینگ جهانی قرار داشتند با نتایج کسب شده در مسابقات الجزایر در رده‌های سی‌وسوم و سی‌ونهم ایستادند.

خبرگزاری تسنیم: در پایان بخش انفرادی مسابقات جهانی شمشیربازی در الجزایر علی پاکدامن با عنوان نوزدهم به کار خود پایان داد و بدون صعود در رنکینگ جهانی، همچنان در جایگاه پانزدهم ایستاد.

مجتبی عابدینی، دیگر شمشیرباز کشورمان که پیش از این در رده هفدهم رنکینگ جهانی قرار داشت، در این رده‌بندی صعود کرد و در جایگاه شانزدهم قرار گرفت. وی روز گذشته برابر رشتنیکوف روس ۱۵ بر ۱۱ شکست خورد و در جایگاه چهاردهم ایستاد.

در بخش تیمی این مسابقات نیز تیم ایران با شکست برابر مجارستان در جایگاه چهارم ایستاد و در رنکینگ جهانی با دو پله سقوط در مکان ششم قرار گرفت. کره جنوبی، ایتالیا، مجارستان، روسیه و  آمریکا رده‌های اول تا پنجم رنکینگ جهانی را به خود اختصاص داده‌اند.

——————-
خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی خراسان شمالی از شهادت مأمور انتظامی شیروان که در درگیری با یک قاچاقچی مصدوم شده بود، خبر داد
 مظاهری گفت: مراسم تشییع این شهید بزرگوار طی هفته جاری برگزار و در محل زندگی‌اش به خاک سپرده می‌شود.

وی افزود: استوار یکم حمید رحیم‌فر بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان شهرستان شیروان به شهادت رسید.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی بیان کرد: در این تیراندازی استوار یکم حمید رحیم‌فر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و بعدازظهر یکشنبه بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

وی درباره درگیری روز جمعه و زخمی شدن استوار حمید رحیم‌فر، تصریح کرد: متهم که به جرم حمل و فروش مواد مخدر زندانی و به قید وثیقه آزاد شده بود، در زمان مقرر به زندان باز نگشت و خود را معرفی نکرد. از این‌رو مأموران کلانتری و یگان امداد برای جلب متهم به منزل وی رفتند که متهم اقدام به تیراندازی به‌سوی مأموران کرد.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی خراسان شمالی از شهادت مأمور انتظامی شیروان که در درگیری با یک قاچاقچی مصدوم شده بود، خبر داد.
به نقل از پایگاه خبری پلیس، علیرضا مظاهری اظهار کرد: شهید «حمید رحیم‌فر» مأمور انتظامی شیروان که روز جمعه در درگیری با یک قاچاقچی و شرور مسلح در این شهرستان مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، بعدازظهر یکشنبه به دلیل شدت جراحات به خیل شهداء پیوست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *