شیائومی امروز تصویر تازه ای متعلق به یک سری موبایل هوشمند جدید منتشر کرد که قرار است از قابلیت شارژ سریع برخوردار باشند
در خبری دیگر گفتنی است که رام باثبات پوسته MIUI 9 شیائومی برای اندروید، تا ماه آتی میلادی به دست دارندگان دیوایس های این کمپانی می رسد. از جمله قابلیت های تازه ای که با این رام به همراه آورده می شود می توان به دستیار صوتی Xiaomi Smart Assistant اشاره کرد که به رقابت با دستیار گوگل، سیری و الکسا خواهد رفت. در حال حاضر انتظار می رود که MIUI 9 به صورت پیش فرض روی موبایل های جدید کمپانی چینی نصب باشد.

به گفته شیائومی، در تاریخ دوم نوامبر، یعنی تا کمتر از یک هفته دیگر اطلاعات بیشتری درباره این دستگاه منتشر خواهد شد. کمپانی چینی می گوید این سری اسمارت فون، شامل «آن چیزی است که شما بی صبرانه منتظرش بوده اید» که قطعاً بیانیه ای ترغیب کننده به حساب می آید. ضمناً شیائومی قصد دارد در هر روز، تصویر تیزر تازه ای منتشر کند تا روز موعود فرا برسد.

شیائومی امروز تصویر تازه ای متعلق به یک سری موبایل هوشمند جدید منتشر کرد که قرار است از قابلیت شارژ سریع برخوردار باشند. گذشته از تصویر که لوگویی با مضمون شارژ باتری را نمایش می دهد، هشتگ «بهترین سلفی تو» هم به چشم می خورد که قطعاً به قابلیت های تصویربرداری دوربین جلویی این دستگاه ارتباط دارد.

——————-

ورزش سه: آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیمش برابر بورنموث حاضر شد.

 آبی های لندن برای کاهش فاصله ایجاد شده با سیتی چاره ای جز پیروزی برابر بورنموث نخواهند داشت
 آبی های لندن برای کاهش فاصله ایجاد شده با سیتی چاره ای جز پیروزی برابر بورنموث نخواهند داشت.

ورزش سه: آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تیمش برابر بورنموث حاضر شد.

اوضاع چلسی: “در این فصل به دلایل متعددی شروع خوبی نداشتیم؛ اما حالا شرایط خوبی داریم و در لیگ قهرمانان نیز خوب کار کرده ایم؛ اما باید برای هر دیدار در ادامه فصل تلاش زیادی به خرج دهیم.”

شرایط مصدومان: “موسس به این بازی نخواهد رسید و کانته نیز هنوز مصدوم است و من امیدوارم او را برای بازی با رم در اختیار داشته باشیم.

در لیگ برتر بازی آسان وجود ندارد و شما باید چه برابر تیم های بالای جدول و چه در خطر سقوط کاملا مراقب باشید. لیگ برتر بسیار دشوار است و شما باید برای همه دیدارها تمرکز کافی داشته باشید.”

کونته: در لیگ برتر بازی آسان وجود ندارد

دیدار برابر بورنموث: “آنها تیم بسیار باکیفیتی هستند و ما باید به شدت مقابل حریف مراقب باشیم. دیدار بسیار سختی برابر تیمی که در جدول در جایگاه واقعی خود قرار ندارد، خواهیم داشت؛ زیرا بورنموث این فصل در بسیاری از بازی ها خوب بوده و تنها بدشانسی آورده است.

دنی درینک واتر مقابل اورتون بازی کرد؛ اما مطمئنا او به زمان برای پیدا کردن شرایط جسمانی مناسب نیاز دارد. بازیکنان دیگر نیز مشکلی برای حضور در این دیدار ندارند.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *