ورزش سه: دو تیم عثمانلی اسپور و فنرباغچه از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه اولکر آرنا به مصاف یکدیگر رفتند.

شاگردان عرفان بوزپس از کسب ۷ امتیاز از ۳ دیدار گذشته توانستند از محوطه سقوط خارج شوند و به استانبول بیایند
ورزش سه: دو تیم عثمانلی اسپور و فنرباغچه از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه اولکر آرنا به مصاف یکدیگر رفتند.

شاگردان عرفان بوزپس از کسب ۷ امتیاز از ۳ دیدار گذشته توانستند از محوطه سقوط خارج شوند و به استانبول بیایند . در مقابل فنرباغچه در هفته ای که باشاک شهیر اسپور و بشیکتاش ، که از کاندید های قهرمانی در این فصل هستند ، به پیروزی رسیدند و آن ها نیز برای نگه داشتن فاصله شان با صدر جدول به دنبال پیروزی در این دیدار بودند .

عثمانلی اسپور با این شکست به جایگاه شانزدهم لیگ سقوط کرد .

شاگردان کوجامان از همان ابتدا بازی را در دست خود گرفتند .در نیمه اول تیم فنرباغچه موقعیت های گلزنی زیادی را خلق کرد ولی نتوانستند به گل برسند . در نیمه دوم فنرباغچه ابتدا در دقیقه ۵۴ با گل مارتین اشکرتل و سپس ۶ دقیقه بعد با گل روبروت سولدادو توانستند تیم عثمانلی اسپور را شکست بدهند .

پیام صادقیان ، ستاره ایرانی تیم عثمانلی اسپور به دلیل مصدومیت در جریان تمرین این تیم در روز جمعه به مدت یک ماه از میادین دور خواهد بود .

——————-

باشگاه خبرنگاران جوان: ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سوم سیما در گفتگو با خبرنگار ؛ در خصوص جشنواره نوروزی سیما گفت: آخرین زمان نظرسنجی جشنواره نوروزی سیما ساعت ۱۲ شب ۲۲ فروردین است و آراء و نظرات مردمی را دریافت می کنیم
دبیر جشنواره نوروزی سیما ادامه داد: شب جمعه همزمان با مبعث پیامبر اکرم(ص)، آمار نهایی را در برنامه سین سیما بعد از خبر ۲۲ اعلام خواهیم کرد. همچنین برگزیده ها نیز در برنامه سین سیما حضور پیدا می کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان: ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سوم سیما در گفتگو با خبرنگار ؛ در خصوص جشنواره نوروزی سیما گفت: آخرین زمان نظرسنجی جشنواره نوروزی سیما ساعت ۱۲ شب ۲۲ فروردین است و آراء و نظرات مردمی را دریافت می کنیم.

گفتنی است؛ جشنواره مردمی نوروزی سیما در ایام نوروز راه اندازی شد. از اول فروردین ۹۷ همه شبکه ها در برنامه های زنده، زمانی را به تبلیغ آثار خود اختصاص دادند که آثار هر شبکه در حوزه های مختلف سریال ها، برنامه های ترکیبی، بازیگران زن و مرد و… را شامل می شد. این حوزه ها مورد ارزیابی مردمی قرار گرفت و مردم نقطه نظرات خود را از طریق سیستم پیامکی و اپلیکیشن سروش ارائه کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *