پایگاه خبری انتخاب: رویترز از قول یک مقام دولت ایالات متحده نوشت، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد به زودی برای رایزنی با مقام‌های آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره فعالیت‌های هسته‌ای ایران، به اتریش سفر خواهد کرد
وی همچنین با هیئت نمایندگی آمریکا در آژانس نیز دیدار و درباره نحوه اجرای توافق و پایبندی تهران به آن رایزنی خواهد کرد.

بر اساس این توافق، که از آن با عنوان برنامه تور اهواز لحظه آخری جامع اقدام مشترک یا برجام نیز یاد می‌شود، محدودیت‌های گسترده‌ای بر برنامه هسته‌ای ایران اعمال می‌شود و در ازای آن، تحریم‌هایی که بابت این فعالیت‌ها علیه تهران اعمال شده، لغو می‌شوند.

پایگاه خبری انتخاب: رویترز از قول یک مقام دولت ایالات متحده نوشت، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد به زودی برای رایزنی با مقام‌های آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره فعالیت‌های هسته‌ای تعمیرات گوشی ایران، به اتریش سفر خواهد کرد.
به گفته منبع رویترز، خانم هیلی قرار است در پایتخت اتریش با مقام‌های آژانس بین المللی انرژی اتمی، بازوی نظارتی سازمان ملل متحد که مسئول نظارت بر اجرای توافق جامع اتمی بین ایران و قدرت‌های جهانی است، دیدار و گفت‌وگو کند.

این خبرگزاری در گزارش اختصاصی خود از قول این مقام آمریکایی که هویت او را فاش نکرده است گفت، سفر نیکی هیلی به وین در ماه جاری میلادی تور مشهد هوایی بخشی از تلاش واشنگتن برای بازبینی پایبندی ایران به توافق جامع اتمی ۲۰۱۵ است.

ایران و شش قدرت جهانی عضو گروه ۱+۵ شامل ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، روسیه، چین و آلمان روز ۱۴ ژوئیه ۲۰۱۵ (۲۳ تیر ۱۳۹۴) در وین، پس از سال‌ها مذاکرات دیپلماتیک، بر سر پرونده هسته‌ای ایران به توافق نهایی رسیدند.

——————-

ورزش سه: جامپیرو ونتورا، سرمربی ایتالیایی و باتجربه تیم ملی ایتالیا قرارداد تور اصفهان خود را تمدید کرد.

 بعد از شکست ایتالیا برابر آلمان در یورو ۲۰۱۶ و حذف از مسابقات، کونته جای خود را روی نیمکت ایتالیا به ونتورا داد و حالا سرمربی این تیم قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۰ با آتزوری تمدید کرد

ورزش سه: جامپیرو ونتورا، سرمربی ایتالیایی و باتجربه تیم ملی ایتالیا قرارداد خود را تمدید کرد.

در ۱۰ دیداری که ونتورا سرمربی ایتالیا بوده، ۷ پیروزی، ۲ تساوی و یک شکست نصیب ایتالیا تور کیش زمینی شده و ونتورا قرار است تا پایان یورو ۲۰۲۰ سرمربی لاجوردی پوشان باشد.

کارلو تاوچیو، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا ضمن اعلام این خبر اعلام کرد که فدراسیون فوتبال ایتالیا به ونتورا اعتماد کامل دارد.

 بعد از شکست ایتالیا برابر آلمان در یورو ۲۰۱۶ و حذف از مسابقات، کونته جای خود را روی نیمکت ایتالیا به ونتورا داد و حالا سرمربی این تیم قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۰ با آتزوری تمدید کرد.

سرمربی تیم ملی ایتالیا، قراردادش را تمدید کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *