ورزش سه: بارسلونا قصد دارد قرارداد سرجی روبرتو، مدافع راست خود را تمدید کند ولی این بازیکن با اولین پیشنهاد باشگاه مخالفت کرده است
 روبرتو یکی دیگر از محصول‌ات آکادمی لاماسیا است. او در فصل جاری از بازیکنان کلیدی بارسلونا بوده و عملکرد بسیار خوبی در ترکیب تیم والورده داشته است.

سرجی روبرتو و رد اولین پیشنهاد بارسلونا

ورزش سه: بارسلونا قصد دارد قرارداد سرجی روبرتو، مدافع راست خود را تمدید کند ولی این بازیکن با اولین پیشنهاد باشگاه مخالفت کرده است.

به نوشته مارکا رقم باشگاه بارسلونا برای تمدید قرارداد روبرتو این بازیکن جوان را راضی نکرد چرا که او خواستار حقوق بیش‌تری است و این چیزی است که بارسلونا فعلا آن را قبول نکرده است.

  به نظر می رسد که تمدید قرارداد ستاره جوان بارسلونا به یکی از دردسرهای تازه این باشگاه اسپانیایی تبدیل شده است.

رقم فسخ قرارداد روبرتو با بارسلونا ۴۰ میلیون یورو است و یوونتوس حاضر است که چنین رقمی را پرداخت کند.

نشریه مارکا ادعا کرد که جلسه نخست مدیر برنامه‌های این بازیکن با باشگاه بارسلونا بدون نتیجه به پایان رسید.

سرجی توان بازی کردن در چند پست را دارد و همین باعث شده تا آبی اناری‌ها نگران جدایی او باشند.

اگر بارسلونا موفق نشود که در هفته‌های آینده قرارداد روبرتو را تمدید کند، این بازیکن می‌تواند در ابتدای سال ۲۰۱۸ به هر تیمی که دوست دارد به صورت رایگان برود و این باعث شده تا مدیران باشگاه بارسلونا نگران جدایی ستاره جوان خود باشند.

——————-

ورزش سه: رئال مادرید قصد دارد برای فصل بعد در پست دروازه خود را تقویت کند. کیلور ناواس گلر اول رئال محسوب می شود اما مصدومیت های زیاد و روند سینوسی او باعث شده تا مسئولان رئال به فکر جذب یک گلر جدید باشند و برای این منظور روی کپا، سنگربان ملی پوش بیلبائو نظر مثبت دارند

ورزش سه: رئال مادرید قصد دارد برای فصل بعد در پست دروازه خود را تقویت کند. کیلور ناواس گلر اول رئال محسوب می شود اما مصدومیت های زیاد و روند سینوسی او باعث شده تا مسئولان رئال به فکر جذب یک گلر جدید باشند و برای این منظور روی کپا، سنگربان ملی پوش بیلبائو نظر مثبت دارند.

گلر بیلبائو به رئال نزدیک تر شد

در این بین رئال منتظر ۵۰ روز آتی است تا در صورت عدم تمدید کپا، مستقیما با او وارد مذاکره شود. طبق قوانین، کپا از ژانویه ۲۰۱۸ آزاد است با تیم های مدنظرش وارد مذاکره شود.

قرارداد کپا انتهای همین فصل تمام می شود و مذاکرات تمدید او که از ژانویه گذشته آغاز شده، هنوز به سرانجامی نرسیده است. به ادعای مارکا، آخرین ملاقات طرفین هفته گذشته بود که بازهم نتیجه ای نداشت. مسئولان بیلبائو با یکی از شروط کپا موافقت کرده و رقم فسخ او را از ۱۰۰ به ۷۵ میلیون یورو کاهش داده اند ولی هنوز بر سر حقوق سالیانه به توافق نرسیده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *