خبرگزاری مهر: یک شرکت دانمارکی طرحی از یک ساختمان اداری ارائه کرده که مجهز به پنل های خورشیدی و بارکدهای مخصوص است
به هرحال این ساختمان ۱۲ طبقه در اشتوتگارت ساخته می شود و مساحت آن ۶۵۰۰ متر مربع است. در این ساختمان علاوه بر واحدهای تجاری یک رستوران نیز ساخته می شود. نمای نیمه شفاف و نیمه آیینه ای ساختمان از نوعی شیشه مخصوص است تا از تجمیع گرمای بیش از حد داخل آن بکاهد.

در نمای این ساختمان سلول های فتوولتائیک و کدهای QR تعبیه شده اند. هنگامیکه فرد با کمک اپلیکیشن مخصوص این بارکدها را اسکن کند اطلاعات مربوط به تاریخچه شهر، ساکنان و چشم انداز آن برای وی ارسال می شود.

احداث این ساختمان از ۲۰۲۰ میلادی آغاز می شود

به گزارش نیواطلس، شرکت دانمارکی MVRDVاز طرح اولیه خود برای یک ساختمان اداری در آلمان رونمایی کرده است. این ساختمان که Milestone نام گرفته دارای سوراخی بزرگ است که در حقیقت یک فضای عمومی به شمار می رود.

خبرگزاری مهر: یک شرکت دانمارکی طرحی از یک ساختمان اداری ارائه کرده که مجهز به پنل های خورشیدی و بارکدهای مخصوص است. توریست ها با اسکن کردن آن تاریخچه شهر را روی موبایل دریافت می کنند.
——————-
خبرگزاری مهر: رضا ناجی ایفاگر یکی از نقش های اصلی «لازانیا» به تهیه کنندگی احمداحمدی و کارگردانی حسین قناعت شد
خبرگزاری مهر: رضا ناجی ایفاگر یکی از نقش های اصلی «لازانیا» به تهیه کنندگی احمداحمدی و کارگردانی حسین قناعت شد.

 رضا ناجی هم بازیگر «لازانیا» شد

«لازانیا»در حالی کلید خورده که دیگر بازیگران و عوامل کامل آن طی روزهای آینده اعلام می شوند. حضور عبدالله اسکندری به عنوان طراح گریم، امیر معقولی به عنوان مدیر فیلمبرداری، محمد توکلی به عنوان تدوینگر و هاشم علی اکبری به عنوان مدیر تولید در این فیلم سینمایی قطعی شده است.

«لازانیا» فیلمی در کارنامه حسین قناعت است و برای اکران سال ۹۷ سینماها آماده می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *