خبرگزاری فارس: زین الدین زیدان در نشست خبری امروز خود ضمن تشکر از باشگاه رئال مادرید به خاطر اعتمادی که به او داشته گفت: من هرگز بهترین مربی دنیا نیستم و هنوز استادیمی در عالم مربیگری هستند که من در حال آموختن از آنها به سر می‌برم
زیدان درباره آینده خود نیز گفت: من فعلا فقط به همین سال و همین فصل فکر می‌کنم، همه چیز ممکن است به سرعت تغییر کند و مدیری که عاشق یک مربی است به سرعت از او نفرت داشته پیدا کند. من تابع شرایط زمانی هستم و فعلا می‌خواهم امسال نتیجه خوبی کسب کنم.

خبرگزاری فارس: زین الدین زیدان در نشست خبری امروز خود ضمن تشکر از باشگاه رئال مادرید به خاطر اعتمادی که به او داشته گفت: من هرگز بهترین مربی دنیا نیستم و هنوز استادیمی در عالم مربیگری هستند که من در حال آموختن از آنها به سر می‌برم. تا وقتی این همه استاد در عالم مربیگری وجود دارد من هرگز بهترین مربی دنیای نیستم.
وی ادامه داد: اگر تا ۱۰ سال دیگر هم موفق عمل کردم، درباره این که بهترین هستم یا نه با هم حرف می‌زنیم اما اکنون نه.

——————-
خبرگزاری ایسنا: سه اثر نمایشی به صحنه رفته در تالارهای اصلی و سایه مجموعه تئاتر شهر پنجشنبه چهارم آبان ماه به مناسبت سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) به صحنه نمی‌روند
به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش‌های «کلنل» به کارگرانی خیرالله تقیانی پور در تالار اصلی، «پرواز شماره ۷۴۵» به کارگردانی مرجان پور غلامحسین در تالار سایه، «نذار این خواب تعبیر بشه» به کارگردانی مهدی نصیری در تالار سایه روز پنجشنبه چهارم آبان ماه به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت امام حسن (ع) اجرایی ندارند.

نمایش «راهمرد» به کارگردانی حامد هوشیاری با توجه به دارا بودن مضامین مرتبط با ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا (ع)  در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

خبرگزاری ایسنا: سه اثر نمایشی به صحنه رفته در تالارهای اصلی و سایه مجموعه تئاتر شهر پنجشنبه چهارم آبان ماه به مناسبت سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) به صحنه نمی‌روند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *