خبرگزاری ایسنا: : رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از اجرای اجرای طرح بازگشایی مدارس از ۲۵ شهریورتا ۱۰ مهر خبر داد

 سردار تقی مهری با اشاره به طرح بازگشایی مدارس اظهار کرد: این طرح از ۲۵ شهریور ماه آغاز شده و تا دهم مهرماه اجرایی می‌شود و هدف از آن ارتقاء نظم و انضباط و ایمنی تردد دانش آموزان است. دستورالعمل‌های ویژه بازگشایی مدارس نیز ابلاغ شده و ان شاء الله با همکاری تور کرمان زمینی شهرداری‌ها، وزارت راه و … و همچنین ابلاغ وزارت کشور تمامی فعالیت‌های عمرانی که باعث ایجاد گره ترافیکی شود در این تاریخ ممنوع است.

مهری با اشاره به سرویس‌های مدارس نیز گفت: کنترل سرویس مدارس نیز هم از نظر فنی و هم از نظر مهارت راننده بررسی شده و پلیس حتما با متخلفان برخورد خواهد کرد.
وی همچنین از تصویب پیشنهاد پلیس برای حمایت از معلولان و افراد دارای ویلچر در دولت خبر داد و گفت: خرید بلیط هواپیما آئین‌نامه‌ این موضوع تصویب شده و بر اساس آن معلولانی که از ویلچر استفاده می‌کنند عابر پیاده محسوب می‌شوند و تمامی قوانین باید در مورد آنان رعایت شود.

خبرگزاری ایسنا: : رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از اجرای اجرای طرح بازگشایی مدارس از ۲۵ شهریورتا ۱۰ مهر خبر داد.

به گفته مهری تهیه امکانات و تجهیزات پلیس مدرسه نیز فراهم شده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تور مسکو نوروز ۹۷ اشاره به تصویب قانون هوای پاک اظهار کرد: قانون هوای پاک به تصویب رسیده و رئیس جمهوری نیز آن را ابلاغ کرده‌اند که امیدواریم مورد توجه قرار بگیرد و پلیس نیز به وظایفی که در این خصوص دارد عمل خواهد کرد.

——————-
خبرگزاری تسنیم: حمید درخشان در خصوص نشست امروزش (شنبه) با مسئولان باشگاه نفت تهران و آخرین وضعیت خود در این باشگاه اظهار داشت: وضعیت مشخص است و مسئولان باشگاه نفت به من اعلام تور سریلانکا نوروز ۹۷ کردند دیگر قصد تیمداری ندارند
وی در واکنش به طرح این پرسش که عصر امروز تیمش را تمرین خواهد داد یا خیر، گفت: از کدام تیم صحبت می‌کنید؟  فکر نمی‌کنم بازیکنی سر تمرین حاضر شود که من بخواهم به تمرین بروم. همان‌طور که گفتم همه ما بلاتکلیف هستیم و باید ببینیم آنهایی که روی کار می‌آیند چه برنامه‌ای برای باشگاه دارند. ضمن اینکه باید بگویم با باشگاه نفت قرارداد دارم و مالک جدید این باشگاه تور زمینی کیش نباید حق و حقوق من را فراموش کند.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در ادامه افزود: من از سمت سرمربیگری تیم نفت استعفا نکرده‌ام، اما با شرایط به وجود آمده تیمی وجود ندارد که بخواهم هدایت آن را برعهده بگیریم. الان نه تنها من، بلکه همه بازیکنان نفت بلاتکلیف هستیم. باید ببینیم گروه جدید که روی کار می‌آیند چه برنامه‌ای برای ادامه کار دارند.

خبرگزاری تسنیم: حمید درخشان در خصوص نشست امروزش راهنمای رزرو بلیط هواپیما (شنبه) با مسئولان باشگاه نفت تهران و آخرین وضعیت خود در این باشگاه اظهار داشت: وضعیت مشخص است و مسئولان باشگاه نفت به من اعلام کردند دیگر قصد تیمداری ندارند. گویا قرار است باشگاه به گروه دیگری واگذار شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *