خبرگزاری ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد از فردا خبر داد و گفت: بیش از ۱۵۴ هزار داوطلب در این آزمون پذیرفته می‌شوند

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان مجاز در آزمون کارشناسی ارشد می‌توانند از فردا شنبه ۱۲ خرداد تا روز شنبه ۱۹ خرداد ۹۷ برای انتخاب رشته اقدام کنند.

دکتر حسین توکلی ضمن اعلام این مطلب افزود: کارنامه اولیه آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد سال ۹۷ روز چهارشنبه، ۹ خرداد ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی ‌www.sanjesh.org منتشر شد.

وی در ادامه تصریح کرد: آن دسته از داوطلبانی که بر اساس کارنامه اعلام نتیجه آزمون کارشناسی ارشد ۹۷، مجاز به انتخاب رشته در آزمون شوند، ضرورت دارد بر اساس مفاد اطلاعیه‌ای که همزمان با انتشار کارنامه روز ۹ خرداد منتشر شده است، در زمان مقرر برای انتخاب رشته اقدام کنند.

خبرگزاری ایسنا: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد از فردا خبر داد و گفت: بیش از ۱۵۴ هزار داوطلب در این آزمون پذیرفته می‌شوند.

دکتر توکلی گفت: دفترچه انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) آزمون کارشناسی ارشد نیز روز پنجشنبه، ۱۰ خرداد ماه منتشر شد.

دکتر توکلی ظرفیت پذیرش دانشجویان دکتری در آزمون کارشناسی ارشد را ۱۵۴ هزار و ۳۸۳ داوطلب اعلام کرد و گفت: این آمار بدون در نظر گرفتن ظرفیت پذیرش در دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: در حالی انتقادات به عدم نظارت کافی بر عملکرد ایرلاین‌های داخلی همچنان از سوی نمایندگان‌ مجلس ادامه دارد که در فاصله سه روز تا آغاز تعطیلات چند روزه روند صعودی افزایش قیمت بلیت پروازها سرعت گرفته است

هفته گذشته نرخ پرواز مسیر تهران-کیش هواپیمایی ماهان برای چهارشنبه ۵۸۵ هزار تومان بود که در حال حاضر برای روز ۱۳ خردادماه (یکشنبه آینده) به ۷۰۰ هزار تومان افزایش یافته است. این پرواز مربوط به هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران است که بلیت آن به صورت سیستمی فروخته می‌شود.

نرخ بلیت پرواز هواپیمایی کیش برای مسیر پروازی تهران-کیش ۴۳۰ هزار تومان (۱۴ خرداد) است. پرواز کیش-تهران نیز برای ۱۷ خردادماه امسال (پنجسنبه هفته آینده) ۵۶۰ هزار تومان و برای یک روز بعد (۱۸ خرداد) ۵۲۰ هزار تومان اتس. ایرلاینی که این پرواز را انجام می‌دهد ماهان است.

نرخ بلیت پرواز تهران ــ مشهد به‌عنوان یکی از مقاصد پروازی پُرتقاضا برای روز یکشنبه آینده (۱۳ خرداد) ۵۶۰ هزار تومان و مربوط به ایرلان‌ایر است. این ایرلاین بلیت پرواز این مسیر را به صورت سیستمی عرضه می‌کند.

خبرگزاری تسنیم: در حالی انتقادات به عدم نظارت کافی بر عملکرد ایرلاین‌های داخلی همچنان از سوی نمایندگان‌ مجلس ادامه دارد که در فاصله سه روز تا آغاز تعطیلات چند روزه روند صعودی افزایش قیمت بلیت پروازها سرعت گرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *