ورزش سه: نیمار در تابستان با ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست؛ ولی شایعاتی در مورد نارضایتی او از حضور در این تیم وجود دارد
او گفت:” من دوست دارم بهترین ها در تیمم باشند و مشخصا نیمار یکی از آنهاست. شاید برای پاری سن ژرمن جذب او راحت تر بود تا اینکه رئال بخواهد مستقیما او را بخرد. اینها تصمیمات شخصی هستند و شما نمی‌دانید در فوتبال چه اتفاقاتی رخ خواهد می‌دهد. اگر که می‌خواهد به رئال بیاید، من درها را به رویش باز می‌گذارم. رابطه خوبی هم با او دارم.”

نیمار در ۸ بازی در لیگ فرانسه، ۷ گل به ثمر رسانده و تیمش با ۴ا امتیاز صدرنشین است. او در چمپیونزلیگ نیز ۴ گل به ثمر رسانده است.

ورزش سه: نیمار در تابستان با ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست؛ ولی شایعاتی در مورد نارضایتی او از حضور در این تیم وجود دارد. طبق این شایعات، اختلافاتی بین او و اونای امری ایجاد شده و از همین رو ستاره برزیلی به دنبال جدایی است.  حال راموس مدعی شد که نیمار می‌تواند مادرید را در گزینه هایش قرار دهد.

راموس: از حضور نیمار در رئال استقبال می‌کنیم

——————-

ورزش سه: جک ویلشر، هافبک آرسنال مدعی شد که آرسن ونگر به او قول داده که در ادامه فصل به او بازی بدهد.

ویلشر در دیدار مقابل سیتی از روی نیمکت به میدان آمد و دومین بازی اش را در لیگ برتر این فصل انجام داد

رابطه خوبی با ونگر دارم و صحبت های او در کنفرانس خبری قبلی را شنیده ام. او اطمینان داده که به من بازی می‌رسد. می‌خواهم در باشگاه بمانم و این را بارها گفته‌ام.

ویلشر در دیدار مقابل سیتی از روی نیمکت به میدان آمد و دومین بازی اش را در لیگ برتر این فصل انجام داد. گرت ساوتگیت به ویلشر توصیه کرده برای اینکه بتواند در تیم ملی انگلیس برای جام جهانی جایگاهی داشته باشد باید بیشتر بازی کند. حال ویلشر مدعی شد که ونگر به او قول داده در ادامه فصل بیشتر از او استفاده کند.

ویلشر: ونگر قول داده به من بازی برسد

او گفت:” در مصاحبه‌های قبلی گفته بودم که به تازگی به مرز آمادگی کامل رسیده ام. در جایی که بازی می‌کنم، خوشحالم.  سعی می‌کنم در یک تیم لیگ برتری برای خودم جایگاهی پیدا کنم، بنابراین در حال حاضر تمرکز بالایی دارم، آینده خودش درست خواهد شد. تنها کاری که باید انجام دهم این است که آمادگی خود را حفظ کرده و فوتبالم را بازی کنم.

ورزش سه: جک ویلشر، هافبک آرسنال مدعی شد که آرسن ونگر به او قول داده که در ادامه فصل به او بازی بدهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *