روزنامه اعتماد: دانشگاه آزاد یکی از مهمترین نهادهایی است که آیت‌ا… هاشمی نقش بی‌مانندی در شکل‌گیری و توسعه آن داشته است
از زمره بحث‌هاى امروز، بحث زیاد شدن شهریه دانشگاه‌آزاد بود. با اینکه مى‌دانستم، از حاج حسن‌آقا جویاى حضورشان در جلسات هیات امنا و هیات موسس دانشگاه شدم و ایشان گفتند چندین ماه است که از حضور در این جلسات معذورند و در امور دانشگاه هیچ دخالتى ندارند. نگرانى اپل سنتر نسبت به آینده دانشگاه آزاد میان اهل اندیشه و مطلعین از امور فزاینده است.»

\r\n
در همین رابطه نوه امام در صفحه اینستاگرام خود به نکته مهمی اشاره کرده است. مرتضی اشراقی در صفحه اینستاگرام خود نوشت که آیت‌ا… سیدحسن خمینی چند ماه است که به جلسات هیات امنا نمی‌رود. مرتضی اشراقی نوه امام نوشت: سید حسن خمینی چندین ماه است در جلسات هیات امنای دانشگاه‌ آزاد حضور ندارد.

\r\n\r\n
گلایه‌ای که تعمیر گوشی بر زبان دختر آیت‌ا… به این شکل جاری شد که فکر نمی‌کردیم هاشمی‌زدایی از ولایتی آغاز شود. سخن فائزه هاشمی، دختر آیت‌ا… هاشمی اشاره به رفتن میرزاده و آمدن ولایتی دارد. نکته مهم این است که دامنه تغییر و تحولاتی که در هیات امنا شکل گرفت عمیق‌تر از خبرهایی است که با آمدن ولایتی به رسانه‌ها رسید.

\r\n\r\n
مرتضی اشراقی در صفحه شخصی‌اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: «وقتى حوزه‌ها تعطیل مى‌شوند، آموزش تعمیرات موبایل رایگان فرصتى فراهم مى‌آید تا دید و بازدیدها شکل گیرد و همنشینى‌هاى عالمان دین صورت پذیرد. جلساتى که با بحث‌هاى علمى و حاشیه‌هاى خاص خود همراه است. امروز به همراه پدر همسرم حضرت آیت‌ا… دوستى زنجانى و دو تن از باجناق‌هاى عزیزم آقاى مهندس شاهرخى و آقاى دکتر حسینى به دیدن حاج حسن‌آقا رفتیم. محفل انسى بود.

\r\n\r\n

روزنامه اعتماد: دانشگاه آزاد یکی از مهمترین نهادهایی است که آیت‌ا… هاشمی تعمیر لپ تاپ نقش بی‌مانندی در شکل‌گیری و توسعه آن داشته است. با رحلت آیت‌ا… هاشمی در دی‌ماه سال گذشته تغییر و تحولات در این دانشگاه ابتدا آرام‌آرام و بعد با شتاب بیشتری شکل گرفت. این تحولات گاه مورد گلایه نزدیکان آیت‌ا… قرار گرفت.

\r\n\r\n

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *