پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: رییس جمهور در حکمی دکتر ایرج فاضل را برای یک دوره ۴ ساله به عنوان «رییس کل سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد

رییس جمهوری اسلامی ایران

در اجرای ماده (۹) قانون سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۸۳٫۸٫۱۶ مجمع تشخیص مصلحت نظام، با عنایت به سوابق و تجربیات ارزشمند جناب‌عالی و رأی اکثریت اعضای مجمع عمومی آن سازمان در تور یزد نوروز ۹۷ جلسه مورخ ۱۳۹۶٫۶٫۳، به موجب این حکم برای مدت ۴ سال به عنوان «رییس کل سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: رییس جمهور در حکمی دکتر ایرج فاضل را برای یک دوره ۴ ساله به عنوان «رییس کل سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.

جناب آقای دکتر ایرج فاضل

متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:
 
بسم تور کیش ارزان الله الرحمن  الرحیم

توفیق شما را در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، در خدمت به اسلام و ملت شریف ایران از خداوند متعال مسألت دارم.

حسن روحانی

——————-

خبرگزاری مهر: تولید نفت خام سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در ماه اوت امسال در مقایسه با بیشتر رقم تولید امسال ۱۷۰ هزار قیمت تور سامویی بشکه کاهش یافت و به رقم ۳۲ میلیون و ۸۳۰ هزار بشکه در روز رسید

ناآرامی‌های جدید در لیبی سبب افت تولید در این کشور آفریقایی شد و دیگر اعضای اوپک هم میزان پایبندی بیشتری از خود در تولید نفت در این ماه نشان دادند.

به گفته اوله هانسن، یک تحلیلگر محصولات نفتی در بانک ساکسو، در این باره گفت: تولید نفت لیبی بیش از ۳۵۰ هزار بشکه در روز طی هفته گذشته کاهش داشته است. این کشور در ماه اوت تور اهواز زمینی حدود ۹۰۰ هزار بشکه در روز تولید نفت خام داشته است.

نیجریه و لیبی از برنامه کاهش تولید اوپک معاف شده بودند.

میزان پایبندی اعضای اوپک در ماه ژوئیه ۸۴ درصد بوده است در حال که در همین سال تا ۹۰ درصد پایبندی را هم از اعضا شاهد بوده ایم.

خبرگزاری مهر: تولید نفت خام سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در ماه اوت امسال در مقایسه با بیشتر رقم تولید امسال ۱۷۰ هزار بشکه کاهش یافت و به تور هوایی کرمان رقم ۳۲ میلیون و ۸۳۰ هزار بشکه در روز رسید.

این در حالی است که بنا بر این گزارش میزان پایبندی ۱۱کشور تولید کننده نفت خام به برنامه کاهش تولید اوپک در حدود ۸۹ درصد در ماه اوت بوده است.
در طول این ماه تولید نفت خام لیبی، عربستان و عراق هم با کاهش مواجه شد که به کاهش کلی تولید اوپک کمک کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *