ورزش سه: مراسم معارفه جولن لوپتگی، سرمربی جدید رئال مادرید امشب برگزار خواهد شد.

وقتی ۴۸ ساعت قبل خبر انتصاب جولن لوپتگی به عنوان سرمربی فصل بعد کهکشانی ها مخابره شد، شاید هیچکس تصور نمی کرد این سرمربی ۵۱ ساله امشب در استادیوم برنابئو برای معارفه حاضر شود و همگان امشب وی را اردوی لاروخا در حال آخرین توصیه های تاکتیکی به ستاره های اسپانیا برای دیدار حساس فردا مقابل پرتغال تصور می کردند
وقتی ۴۸ ساعت قبل خبر انتصاب جولن لوپتگی به عنوان سرمربی فصل بعد کهکشانی ها مخابره شد، شاید هیچکس تصور نمی کرد این سرمربی ۵۱ ساله امشب در استادیوم برنابئو برای معارفه حاضر شود و همگان امشب وی را اردوی لاروخا در حال آخرین توصیه های تاکتیکی به ستاره های اسپانیا برای دیدار حساس فردا مقابل پرتغال تصور می کردند.

رئال - لوپتگی؛ وعده ما امشب ۲۱:۳۰، برنابئو!

ورزش سه: مراسم معارفه جولن لوپتگی، سرمربی جدید رئال مادرید امشب برگزار خواهد شد.

بعد از امضای قرارداد نیز لوپتگی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر خواهد شد که قادعتا حرف هایی شنیدنی برای هواداران رئال مادرید و البته تیم ملی اسپانیا خواهد داشت.

اما سرنوشت به شکل دیگری رقم خورد و حالا طبق اعلام رسمی باشگاه رئال مادرید، امشب راس ساعت ۲۱:۳۰ جولن لوپتگی در استادیوم سانتیاگو برنابئو حاضر شده و قرارداد رسمی و ۳ ساله خود را با لوس بلانکوس امضا خواهد کرد.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: نشست خبری کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی پیش از دیدار مقابل مراکش امروز (پنجشنبه) از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه کرستوفسکی شهر سن‌پترزبورگ روسیه برگزار شد که در این کنفرانس مسعود شجاعی به عنوان کاپیتان تیم ملی، کارلوس کی‌روش را همراهی می‌کرد
* نشست خبری سرمربی و کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان با استقبال خوب رسانه‌های جهان از جمله کشورهای،‌ پرتغال، فرانسه،‌ انگلیس و …. همراه بود.

 خبرگزاری تسنیم: نشست خبری کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی پیش از دیدار مقابل مراکش امروز (پنجشنبه) از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه کرستوفسکی شهر سن‌پترزبورگ روسیه برگزار شد که در این کنفرانس مسعود شجاعی به عنوان کاپیتان تیم ملی، کارلوس کی‌روش را همراهی می‌کرد.

* نکته جالب نشست خبری کی‌روش،‌ تسلط او روی زبان‌های مختلف دنیا بود به نحوی که کی‌روش در جریان نشست خبری سوال خبرنگاران کشورهای مختلف را به چهار زبان پرتغالی، انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی جواب داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *