خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره حفاظت محیط زیست ازنا از صدور رأی جالب و دور از ذهن دادگاه برای شکارچی متخلف خبر داد
درویشی خاطرنشان کرد: به عنوان مجازات تکمیلی، مجرم جهت پی بردن به مقررات و اهمیت جایگاه محیط زیست، محکوم به یک بار نوشتن از روی قانون شکار و صید اصلاحی ۱۳۷۵ و آیین‌نامه اجرای آن قانون و خلاصه‌نویسی ترجمه فارسی کتاب توحید مفضل مرحوم علامه مجلسی و ارائه آن به قاضی اجرای احکام تور شیراز هوایی کیفری کرد.

منصور درویشی اظهار کرد: در پی شکار غیرمجاز یک رأس بره قوچ وحشی از نوع حمایت شده در پناهگاه حیات وحش یک نفر متخلف توسط یگان اجرایی این اداره دستگیر و برای سیر مراحل قانونی برای آن پرونده قضایی تشکیل شد. همراه این متخلف یک قبضه اسلحه شکاری نیز کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد: دادگاه ضمن بررسی پرونده و با توجه به اقرار صریح و منطبق به واقع متهم ارتکاب بزه تور یزد هوایی از ناحیه وی را محرز دانست. براساس رأی دادگاه، مجرم بابت شکار غیرمجاز یک رأس قوچ وحشی از نوع حمایت شده در پناهگاه حیات وحش به پرداخت ۱۸ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد. همچنین برای حمل غیرمجاز یک قبضه سلاح و مهمات آن ضمن ضبط سلاح و مهمات به نفع دولت به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست ازنا یادآور شد: متن قانون باید با دست‌خط خود و خودکار خرید بلیط هواپیما ماهان آبی و خلاصه کتاب نیز حداقل در ۲۵ برگ A4 با خط متوسط توسط خود محکوم علیه نوشته شود.

خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره حفاظت محیط زیست ازنا از صدور رأی جالب و دور از ذهن دادگاه برای شکارچی متخلف خبر داد.

——————-

خبرگزاری مهر: بانک مرکزی اعلام کرد: فهرست بانک‌ها و نهادهای پولی مجاز همراه با اطلاعات مربوط به آن‌ها مانند مشخصات ثبتی، نشانی، شماره‌های تماس را صرفاً از طریق بلیط هواپیما پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی دریافت کنید

در همین رابطه تاکید می‌ شود، فهرست بانک‌ها و نهادهای پولی مجاز همراه با اطلاعات مربوط به آن‌ها مانند مشخصات ثبتی، نشانی، شماره‌های تماس و … در پایگاه اطلاع‌رسانی این بانک درج شده است. بر این اساس هموطنان عزیز می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این بانک به نشانی www.cbi.ir، بنر نظارت بانکی، بخش بانک‌ها و نهادهای پولی مجاز، از تور کیش لحظه آخری نام و مشخصات کامل هر یک از بانک‌ها و نهادهای پولی مجاز مطلع شوند.

خبرگزاری مهر: بانک مرکزی اعلام کرد: فهرست بانک‌ها و نهادهای پولی مجاز همراه با اطلاعات مربوط به آن‌ها مانند مشخصات ثبتی، نشانی، شماره‌های تماس را صرفاً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی بانک مرکزی دریافت کنید.

بر مبنای گزارش‌های واصله،  تشابه اسمی و یا اشتراک در اعضای هیات‌مدیره  برخی نهادهای بانکی و مؤسسات پولی تور سیشل غیربانکی اعم از شرکت‌های واسپاری (لیزینگ)، صندوق‌های قرض‌الحسنه، تعاونی‌های اعتبار و صرافی‌ها، با یکدیگر و یا با سایر شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، بعضاً منجر به بروز اشکالاتی از حیث تشخیص بانک‌ها و نهادهای پولی مجاز ‌و تفکیک شخصیت حقوقی این نهادها با سایر اشخاص حقوقی (دارای تشابه اسمی) توسط مشتریان نهادهای مذکور شده است.  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *