خبرگزاری فارس: تیم ملی والیبال امید ایران در دومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی امیدهای جهان برابر چین قرار گرفت و توانست با نتیجه ۴ بر صفر حریف خود را شکست دهد

سومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان از ۲۷ مرداد تا پنجم شهریورماه به میزبانی قاهره پایتخت مصر برگزار می‌شود و تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران برای سومین بار در این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

تیم ایران در گروه تور کرمان هوایی B با تیم های روسیه، ترکیه، چین، الجزایر و آرژانتین هم گروه است. تیم های اول و دوم هر گروه به نیمه نهایی راه پیدا می کنند و تیم های سوم و چهارم هر گروه برای کسب عناوین پنجم تا هشتم با یکدیگر جدالی نفسگیر خواهند داشت.

خبرگزاری فارس: تیم ملی والیبال امید ایران در دومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی امیدهای جهان برابر چین قرار گرفت و توانست با نتیجه ۴ بر صفر حریف خود را شکست دهد.

در تور یزد ارزان این مسابقه شاگردان خوان سیچلو که در بازی نخست خود مغلوب آرژانتین شده بودند توانستند در ۴ ست متوالی و با امتیازهای ۱۵ بر ۱۲، ۱۵ بر ۱۲، ۱۵ بر ۸ و ۱۵ بر ۱۳ حریف آسیایی خود را شکست دادند.

تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران فردا در سومین مسابقه خود از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف الجزایر خواهد رفت.

——————-
خبرگزاری مهر: مختار نیک مقام در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: دقایقی قبل خبر رسید که یک قلاده تور تبریز زمینی پلنگ به یک خانواده عشایری ساکن در منطقه کوهستانی و صعب العبور راوک حمله کرده است
خبرگزاری مهر: مختار نیک مقام در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: دقایقی قبل خبر رسید که یک قلاده پلنگ به یک خانواده عشایری ساکن در منطقه کوهستانی و صعب العبور راوک حمله کرده است.
بخشدار صیدون در پایان تصریح کرد: تعدادی از کارشناسان برای صورت جلسه کردن این حمله و کمک های احتمالی موردنیاز به آنها اعزام قیمت تور کرمان می شوند.

وی افزود: بر اساس این گزارش اعلامی پلنگ به تعدادی از احشام خانواده هم آسیب وارد کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *