خبرگزاری فارس: «جبار العتیبی» وزیر نفت عراق در سفر به عربستان، شب گذشته به «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی در جده دیدار کرد
خبرگزاری دولتی عربستان «واس» در این باره گزارش داد که بن سلمان در دیدار با وزیر نفت عراق اعلام کرد که ریاض بر امنیت عراق و توسعه روابط دوجانبه و تقویت آن در همه زمینه‎ها تاکید دارد.

الفالح در صفحه توییتر خود نوشت که او با وزیر نفت عراق، «اهمیت یکپارچه شدن تلاش آموزش تعمیرات موبایل رایگان همه کشورهای منطقه برای ثبات در بازارها» را بررسی کرده است.

الفالح در توئیتر خود نوشت که «عربستان مُصر است که عراق از لحاظ سیاسی، امنیتی و اقتصادی ثبات داشته باشد و عربستان در کنار برادرانش می‌ایستد تا این کشور به روزهای قدرت و شکوفایی خود بازگردد».

خبرگزاری رویترز گزارش داد که دو طرف تلاش برای بازگرداندن ثبات به بازار نفت را بررسی کرده‌اند.

خبرگزاری فارس: «جبار العتیبی» آموزش تعمیرات موبایل وزیر نفت عراق در سفر به عربستان، شب گذشته به «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی در جده دیدار کرد.
واس افزود: دو طرف در زمینه‎های اقتصادی به شکل عام و انرژی به شکل خاص و همچنین تقویت تبادلات تجاری و سرمایه گذاری در بخش خصوصی عربستان بحث و تبادل نظر کردند.

«خالد الفالح» وزیر انرژی عربستان سعودی نیز روز چهارشنبه میزبان «جبار اللعبیبی» وزیر نفت عراق بوده است.

——————-

خبرگزاری میزان: تعمیر لپ تاپ کارشناس سازمان هواشناسی گفت :دما در آخر هفته بین دو تا هفت درجه در نقاط مختلف کشور خنک می شود.

محمد اصغری اظهار داشت: امروز صبح دمای ایستگاه فرودگاه اردبیل به ۴ درجه بالای صفر،خلخال به هفت درجه بالای صفر،لاله زار کرمان و خیر اباد زنجان هشت درجه بالای صفر رسید تا خنک ترین شهرها و مناطق کشور باشند
خبرگزاری میزان: کارشناس سازمان هواشناسی گفت :دما در آخر هفته بین دو تا هفت درجه تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ در نقاط مختلف کشور خنک می شود.

محمد اصغری اظهار داشت: امروز صبح دمای ایستگاه فرودگاه اردبیل به ۴ درجه بالای صفر،خلخال به هفت درجه بالای صفر،لاله زار کرمان و خیر اباد زنجان هشت درجه بالای صفر رسید تا خنک ترین شهرها و مناطق کشور باشند. در همین حال دیروز شهرهای رامهرمز، آبادان، دهلران، مهران، امیدیه، آغاجاری و برازجان دمای ۵۰ درجه بالای صفر را تجربه کردند.
کارشناس سازمان هواشناسی افزود: اپل سنتر در جنوب شرق شاهد وقوع پدیده گرد و خاک خواهیم بود. وزش باد در خراسان جنوبی و سیستان وبلوچستان باعث ایجاد گرد و غبار می شود.

به گفته اصغری روز جمعه در استان های مازندران، گلستان و خراسان شمالی شاهد بارش باران خواهیم بود.

وی با اشاره به کاهش دما در آخر هفته گفت: از امروز شاهد آغاز روند کاهش دما در کشور هستیم. صبح امروز تبریز ۴ درجه کاهش دما داشت. این در حالی است که روز های پنج خرید بلیط هواپیما ماهان شنبه و جمعه دما در بیشتر نقاط کشور بین دو تا هفت درجه کاهش می یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *