ورزش سه: ممکن بود ایسکو، ستاره خلاق و تکنیکی رئال مادرید در حال حاضر بازیکن منچستریونایتد باشد.

 ایسکو دیشب موفق شد با به ثمر رساندن گل دوم رئال مادرید مقابل یونایتد، بالاخره بعد از حضور در ۹ فینال برای کهکشانی ها گلزنی کرده تا درخشش خود را تکمیل کند و در نهایت عنوان بهترین بازیکن زمین را نیز از آن خود کند
در آن مقطع کادر فنی یونایتد معتقد بود که سر ایسکو نسبت به بدنش بزرگ تر تور دبی است و علیرغم کیفیت بالای فنی، ایسکو به اندازه کافی سریع نیست و به درد بازی در یونایتد نمی خورد.

اما ESPN فاش کرد که هنگامیکه ایسکو ۲۱ ساله بود و در مالاگا عضویت داشت، شیاطین سرخ برای جذب او دست به کار شده بودند اما فرگوسن در نهایت از این انتقال منصرف شد.

ورزش سه: ممکن بود ایسکو، ستاره خلاق و تکنیکی رئال مادرید در حال حاضر بازیکن منچستریونایتد باشد.

به هر حال ایسکو مدتی بعد تور ارزان پوکت راهی رئال مادرید شد و اگرچه در سالهای اخیر در بسیاری از مواقع نیمکت نشینی را تجربه کده و حتی شایعات جدایی او نیز مطرح شد، اما حالا به بخش تفکیک ناپذیری از تاکتیک های زیزو تبدیل شده است.

 ایسکو دیشب موفق شد با به ثمر رساندن گل دوم رئال مادرید مقابل یونایتد، بالاخره بعد از حضور در ۹ فینال برای کهکشانی ها گلزنی کرده تا درخشش خود را تکمیل کند و در نهایت عنوان بهترین بازیکن زمین را نیز از تور کرمان آن خود کند.

دلیل خنده‌داری که یونایتد، ایسکو را جذب نکرد

——————-

خبرآنلاین: دو کشور فرانسه و آلمان قصد دارند با فشار بیشتر به کمپانی های آی تی مانند گوگل، اپل، فیس بوک و آمازون مالیات بیشتری از آنها اخذ کنند
از سوی دیگر کشورهایی مانند ایرلند و لوکزامبورگ تور دبی نوروز ۹۷ با کاهش مالیات، زمینه بی نظیری برای غول‌های آی تی فراهم کرده تا پول‌های خود را در آنجا انباشته کرده و دفاتر مرکزی خود را در این کشورها راه اندازی کنند.

خبرآنلاین: دو کشور فرانسه و آلمان قصد دارند با فشار بیشتر به کمپانی های آی تی مانند گوگل، اپل، فیس بوک و آمازون مالیات بیشتری از آنها اخذ کنند.

 فشار فرانسه و آلمان به گوگل و اپل برای پرداخت مالیات

واقعیت تور هوایی تبریز این است که اروپا بهشت فرار مالیاتی برای غول‌های آی تی شده است و رهبران اروپایی به خصوص فرانسه و آلمان با دریافت این نکته که سود این کمپانی‌ها به شدت بالا بوده و مالیات نیز در حد و اندازه درآمدشان پرداخت نمی کنند؛ معتقدند باید مالیات بیشتری از آنها دریافت تور تبریز هوایی کرد.
حالا کشورهای اروپایی که احساس ضرر می کنند دست به کار شده و قصد دارند با فشار بر کمپانی های بزرگ، مالیات متناسبی از آنها دریافت کنند.

مالیات ۲۵ درصدی که مکرون رئیس جمهور فرانسه تعریف کرده شاید راه حلی برای سایر کشورهای اروپایی در این زمینه باشد تا غول‌های آی تی مالیات مورد نظر را بپردازند.

 Bruno Le Maireوزیر مالیه فرانسه به بلومبرگ گفت چین این موضوع را درک کرده که غول تور هند نوروز ۹۷ های آی تی سود فراوانی را می برند بدون اینکه مالیات بدهند و جلوی آنها ایستاده است اما اروپایی‌ها تازه متوجه چنین نکته‌ای شده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *