خبرگزاری ایلنا: کمال خرازی در حاشیه مراسم ختم پدر سردار سلیمانی در پاسخ به سوالی بر اینکه آیا اعمال تحریم‌های جدید تحت عنوان کاتسا از سوی امریکا از مصادیق نقض برجام است یا خیر؟ گفت: طرف‌های مذاکره در قالب برجام متعهد به ایجاد شرایط مطلوب برای بهبود روابط اقتصادی ایران با دنیا بودند، اما عملکرد آنها به گونهای است که مشکلات بیشتر از گذشته شده است
به گزارش ایلنا به نقل از صداوسیما، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص ادعاهای واهی نخست‌وزیر لبنان در قبال جمهوری اسلامی ایران در بیانه استعفای حریری اظهار داشت: اتهامات مطرح شده از سوی وی برعلیه جمهوری اسلامی ایران از اهداف عربستان سعودی و برای توجیح علل استعفای حریری مطرح شده است.

خبرگزاری ایلنا: کمال خرازی در حاشیه مراسم ختم پدر سردار سلیمانی در پاسخ به سوالی بر اینکه آیا اعمال تحریم‌های جدید تحت عنوان کاتسا از سوی امریکا از مصادیق نقض برجام است یا خیر؟ گفت: طرف‌های مذاکره در قالب برجام متعهد به ایجاد شرایط مطلوب برای بهبود روابط اقتصادی ایران با دنیا بودند، اما عملکرد آنها به گونهای است که مشکلات بیشتر از گذشته شده است.
وی افزود: با توجه به اجرایی شدن قانون تحریم‌های جدید ایالات متحده امریکا بر علیه ایران تصمیمات مناسبی برای پاسخ به این بدعهد اتخاذ شده است که در زمان خود اجرایی خواهد شد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: مسئولان گسترش فولاد که پس از حضور فیروز کریمی به‌دنبال جذب بازیکنان مدنظر این سرمربی رفته‌اند، همچنان در پی جذب مجتبی جباری هستند

این در حالی است که جباری چندی پیش از سوی باشگاه استقلال کنار گذاشته شده بود و به همین دلیل به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال شکایت کرده تا تکلیفش مشخص شود.

علاوه بر مهاجم، آنها یک بازیساز هم می‌خواهند و به همین خاطر فیروز کریمی حساب ویژه‌ای روی مجتبی جباری باز کرده است. جباری با استقلال قرارداد دارد، اما به‌احتمال زیاد قراردادش را با این تیم فسخ خواهد کرد. در صورتی که این بازیکن قراردادش را با استقلال فسخ کند، گسترش فولاد به سراغش خواهد رفت.

اصلی‌ترین تغییراتی که در نیم‌فصل متوجه گسترش فولاد خواهد بود، مربوط به خطوط میانی و حمله این تیم است. آنها قصد دارند خط حمله خود را تقویت کنند و در این راستا، قطعاً یک مهاجم نوک در نیم‌فصل جذب خواهند کرد.

خبرگزاری تسنیم: مسئولان گسترش فولاد که پس از حضور فیروز کریمی به‌دنبال جذب بازیکنان مدنظر این سرمربی رفته‌اند، همچنان در پی جذب مجتبی جباری هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *