وبسایت نود: باشگاه منچستریونایتد لیست ۲۴ نفره خود برای دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا را به یوفا اعلام کرده که نام زلاتان ابراهیموویچ هم در این لیست دیده می شود
دخیا، رومرو، لیندلوف، بایی، بلیند، شاو، دارمیان، جونز، اسمالینگ، والنسیا، روخو، هررا، پوگبا، کریک، ماتیچ، فلاینی، مخیتاریان، ماتا، یانگ، لینگارد، لوکاکو، ابراهیموویچ، ویلسون و مارسیال

باشگاه ها طبق قوانین نیازی تور مراکش نوروز ۹۷ به قرار دادن نام بازیکنان زیر ۲۱ سال خود در این لیست ندارند. 

وبسایت نود: باشگاه منچستریونایتد لیست ۲۴ نفره خود برای دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا را به یوفا اعلام کرده که نام زلاتان ابراهیموویچ هم در این لیست دیده می شود. 

لیست منچستریونایتد بدین شرح است:

زلاتان ۳۵ ساله که قرارداد یک ساله جدیدی با منچستر امضا کرده در حال حاضر به دلیل پارگی رباط صلیبی در ماه می تور تایلند نمی تواند تا پایان سال ۲۰۱۷ به میدان برود اما با این حال در لیست این تیم قرار گرفته است. 

——————-

ایسنا: سید علی آقازاده معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان با اعلام این خبر اعلام کرد: مبلغ ۲ و نیم میلیارد تومان به فدراسیون فوتبال و برای حمایت از تیم ملی امروز پرداخت شد

پیش از این، اعضای تیم ملی فوتبال ایران پس از تساوی با کره‌جنوبی و تداوم روند تور زمینی اردبیل نباختن و گل نخوردن تیم ملی، خواستار این شدند که پاداش صعود به جام جهانی پرداخت شود. آنها همچنین در بازگشت از کره‌جنوبی، در فرودگاه امام خمینی (ره) به دلیل غیبت مسئولان فدراسیون فوتبال و عدم استقبال از تیم ملی اعتراض کردند و به نشانه این اعتراض با رسانه‌ها مصاحبه نکردند. کارلوس کی‌روش هم در صفحه شخصی‌اش در شبکه اجتماعی نسبت به آن چه “بی‌تفاوتی به تیم ملی” نامید، انتقاد کرد.

ایسنا: تور خارجی سید علی آقازاده معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان با اعلام این خبر اعلام کرد: مبلغ ۲ و نیم میلیارد تومان به فدراسیون فوتبال و برای حمایت از تیم ملی امروز پرداخت شد.

او در ادامه افزود: این مبلغ در آستانه بازی با سوریه و آخرین بازی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی و در آستانه جشن صعود تیم ملی به جام جهانی و تقویت روحیه بازیکنان و پرداخت پاداش به آن‌ها از محل اعتبارات تور پاتایا وزارت ورزش و جوانان پرداخت شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *