خبرگزاری تسنیم: قاسم حدادی‌فر در مورد پیروزی تیمش برابر استقلال در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر گفت: قبل از بازی می‌دانستیم که از این بازی چه می‌خواهیم
خبرگزاری تسنیم: قاسم حدادی‌فر در مورد پیروزی تیمش برابر استقلال در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر گفت: قبل از بازی می‌دانستیم که از این بازی چه می‌خواهیم. استقلال و ذوب‌آهن دنبال این هستند که در پایان فصل بهترین جایگاه ممکن را کسب کنند و آنها هم می‌دانستند این بازی چقدر اهمیت دارد. ما در خانه بازی می‌کردیم و باید برنده می‌شدیم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد.
وی در پایان در خصوص بازی با سایپا گفت: بازی بسیار سختی در پیش داریم. سایپا جوان‌های باانگیزه‌ای دارد و حضور علی دایی در این تیم باعث می‌شود تا بازیکنان این تیم در هر بازی با انگیزه بالایی بازی کنند. امیدوارم در این بازی بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی ادامه داد: استقلال در این بازی گل اول را زد و طبیعتاً جبران این گل خورده، مقابل تیم باکیفیتی مثل استقلال آسان نبود. ما در نیمه دوم نمایش متفاوتی داشتیم و خدا را شکر که به هدف‌مان رسیدیم و با این برد به رده دوم جدول رفتیم. ما تا آخرین لحظه از پیروزی برابر استقلال ناامید نبودیم.

حدادی‌فر در پاسخ به این پرسش که آیا ذوب‌آهن می‌تواند امیدوار به قهرمانی در لیگ برتر باشد، اظهار داشت: ما ۱۳ امتیاز از پرسپولیس کمتر داریم و هشت هفته هم به پایان بازی‌ها باقی مانده است. قهرمان شدن ذوب‌آهن خیلی است، ولی ما تا آخرین هفته تلاش می‌کنیم. ما در نیم‌فصل اول مستحق گرفتن امتیازهای بیشتری بودیم، ولی متأسفانه خوب نتیجه نگرفتیم. الان هم نباید جایگاه دومی را از دست بدهیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن راجع به حضور این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: ما در گروه سختی قرار گرفتیم ولی هواداران توقع دارند که نتایج خوبی بگیریم. از این به بعد هم بازی‌ها فشرده می‌شود و باید خودمان را برای بازی کردن در شرایط سخت آماده کنیم. امیدوارم فصل جاری برای ذوب‌آهن به خوبی به پایان برسد و در آسیا هم نتایج خوبی بگیریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *