باشگاه خبرنگاران: همسر جمشید مشایخی از موفقیت‌آمیز بودن جراحی روز گذشته این بازیگر به دلیل بیماری سنگ کلیه خبر داد
گیتی رئوفی همسر جمشید مشایخی در گفت‌: درباره آخرین وضعیت جسمانی این هنرمند گفت: جراحی روز گذشته ایشان با موفقیت انجام شد و خدا را شکر حالشان خوب است. پس از بررسی پزشک معالج اگر شرایط وی خوب باشد احتمال دارد که فردا از بیمارستان مرخص شود.

گفتنی است؛ جمشید مشایخی اوایل هفته به دلیل  بیماری سنگ کلیه در بیمارستان بستری شده بود.

باشگاه خبرنگاران: همسر جمشید مشایخی از موفقیت‌آمیز بودن جراحی روز گذشته این بازیگر به دلیل بیماری سنگ کلیه خبر داد.
——————-

ورزش سه: وینکو بگوویچ سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان که از نتایج تیمش ناراحت است، شنیدن خبر درگذشت ابراهیم آشتیانی او را بسیار ناراحت کرده و می‌گوید که هیچ وقت خاطرات کار با او در زمان سرپرستی‌اش در پرسپولیس را فراموش نخواهد کرد

او در پایان درباره شرایط تیم خودشان هم گفت: نمی‌دانم چه بگویم، نمی‌فهمم چرا بچه‌های ما خوب بازی می‌کنند؛ اما در به هدف نشاندن توپ‌هایشان ضعیف عمل می‌کنند و نتایج اینطور می‌شود. در بازی با ایرانجوان بازی برده را متاسفانه به حریف واگذار کردیم و در مسجدسلیمان هم می‌توانستیم نتیجه را تغییر دهیم؛ اما فکر می‌کنم بچه‌ها اسیر جو مسجدسلیمان و شرایط بازی شدند که نتوانستند حریف را شکست دهند. امیدوارم در آینده این اتفاقات از ما دور شود و بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم.

ورزش سه: وینکو بگوویچ سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان که از نتایج تیمش ناراحت است، شنیدن خبر درگذشت ابراهیم آشتیانی او را بسیار ناراحت کرده و می‌گوید که هیچ وقت خاطرات کار با او در زمان سرپرستی‌اش در پرسپولیس را فراموش نخواهد کرد.

وینکو ابتدا با ابزار ناراحتی و تاسف بابت درگذشت آشتیانی، پیشکسوت سابق پرسپولیس به ورزش سه گفت: من روزهای کار با ابراهیم آشتیانی را نمی‌توانم فراموش کنم و در آن زمان او و خانواده‌اش به من خیلی لطف داشتند. او جزو بهترین‌ افرادی بود که من در فوتبال ایران با آن برخورد داشته‌ام. روحش شاد و یادش همیشه در ذهن ها جاودانه باشد.

سرمربی کروات گل‌گهر سیرجان در خصوص پیش‌بینی‌اش از دربی افزود: شرایط پرسپولیس باتوجه به اتفاقاتی که طی چند وقت اخیر برای آنها رقم خورده، پیش‌بینی را سخت کرده است. اما برانکو مربی کاربلد و باتجربه‌ای است و با چنین اتفاقاتی زیاد روبه‌رو بوده و مطمئنا از پس کار برخواهد آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *