ورزش‌سه: در لیست تیم ملی جای خالی یک هافبک تهاجمی تخصصی مثل سروش رفیعی به چشم می آید. سروش رفیعی اگرچه در گذشته یکی از مردان مورد اعتماد کارلوس کی روش بود و حتی در دورانی که خدمت سربازی اش را سپری کرد،  حاشیه های زیادی به خاطر مشکل خروجی اش همراه تیم ملی به وجود آمد اما در اردوهای اخیر جایی در لیست کی روش ندارد
ورزش‌سه: در لیست تیم ملی جای خالی یک هافبک تهاجمی تخصصی مثل سروش رفیعی به چشم می آید. سروش رفیعی اگرچه در گذشته یکی از مردان مورد اعتماد کارلوس کی روش بود و حتی در دورانی که خدمت سربازی اش را سپری کرد،  حاشیه های زیادی به خاطر مشکل خروجی اش همراه تیم ملی به وجود آمد اما در اردوهای اخیر جایی در لیست کی روش ندارد.
رفیعی در مدت حضورش در پرسپولیس هم چندبار به تیم ملی دعوت شد اما از زمانی که راهی فوتبال قطر شده نتوانسته نظر کی روش را جلب کند.

رفیعی در حالی جایی در لیست تیم ملی ندارد که در فهرست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فقط دو بازیکن به نام های سامان قدوس و اشکان دژاگه حضور دارند که می توانند به عنوان هافبک تهاجمی به میدان بروند که البته قدوس بیشتر یک مهاجم و وینگر است و فقط شاید دژاگه تنها هافبک تهاجمی تیم ملی باشد.

با این شرایط به نظر می رسد رفیعی می توانست به عنوان یک هافبک طراح و تکنیکی به تیم ملی کمک کند اما نظر کی روش فعلا چنین نیست.

——————-
خبرگزاری فارس: یک عامل انتحاری شامگاه یکشنبه خود را در داخل زندان مرکز جنایی شهر عدن واقع در جنوب یمن منفجر کرد
خبرگزاری فارس: یک عامل انتحاری شامگاه یکشنبه خود را در داخل زندان مرکز جنایی شهر عدن واقع در جنوب یمن منفجر کرد.
امروز سه انفجار در شهر عدن و نزدیکی مرکز جنایی و امنیتی آن رخ داده است که تاکنون کشته شدن پنج نفر از مزدوران طرفدار عبدربه منصور هادی اعلام شده است.

منبع امنیتی افزود: درگیری بین نیروهای امنیتی و عناصر تروریست همچنان ادامه دارد و یکی از تروریست‎هایی که بر زندان سیطره یافته است، خود را منفجر کرد تا تعدادی از زندانیان کشته و یا زخمی شوند.

یک منبع امنیتی به خبرگزاری «خبر» گفت تروریست‏هایی که به ساختمان اداره امنیت استان عدن و بخش جنایی آن حمله کردند، تعداد از زندانیان را به عنوان گروگان گرفتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *