سینما گیمفا: جان اوریتز (John Oritz) بازیگر دو نقش شد. اولین نقش او در فیلم Bumblebee (بامبل بی)، اولین اسپین آف از فرانچایز Transformers (تبدیل شوندگان) از شرکت پارامونت با حضور هیلی استینفیلد (Hailee Steinfeld) و جان سینا ( Jon Cena) است که در ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۸ به اکران درمی‌آید و کارگردان آن تراویس نایت (Travis Knight) است و بر اساس یک فیلم‌نامه از کریستینا هدسون ( Christina Hodson) خواهد بود

سینما گیمفا: جان اوریتز (John Oritz) بازیگر دو نقش شد. اولین نقش او در فیلم Bumblebee (بامبل بی)، اولین اسپین آف از فرانچایز Transformers (تبدیل شوندگان) از شرکت پارامونت با حضور هیلی استینفیلد (Hailee Steinfeld) و جان سینا ( Jon Cena) است که در ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۸ به اکران درمی‌آید و کارگردان آن تراویس نایت (Travis Knight) است و بر اساس یک فیلم‌نامه از کریستینا هدسون ( Christina Hodson) خواهد بود.

جان اوریتز در اسپین آف Bumblebee و Peppermint 

این فیلم در سال ۱۹۸۷ اتفاق می‌افتد. جایی که بامبل‌بی که در یک انبار زباله پناه گرفته است، توسط چارلی (Charlie) 18 ساله با بازی استینفیلد پیدا می‌شود. تهیه کنندگان این فیلم لورنزو دی بوناونتورا (Lorenzo Di Bonaventura)، مایکل بی (Michael Bay) ، استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg)، برایان گولدنر (Brian Goldner) و استفن دیویس (Stephen Davis) هستند.
پیر مورل (Pierre Morel) به کارگردانی فیلم پیوسته است و تهیه کنندگان آن گری لوچسی (Gary Lucchesi) و تام روسنبرگ (Tom Rosenberg)هستند و STXfilms توزیع کننده‌ی آن است. چاد جان (Chad St. John) نیز فیلم‌نامه را نوشته است. رنه تب (Renee Tab) و کریستوفر توفین (Christopher Tuffin) تهیه کنندگان اجرایی آن هستند.

به علاوه، اوریتز در فیلم هیجان انگیز Peppermint با درخشش جنیفر گارنر (Jennifer Garner) که نقش یک زن را که شوهر و دخترش را در حادثه‌ی رانندگی از دست داده است و پس از خارج شدن از کما به یک ماشین آدم کشی تبدیل می‌گردد، حضور دارد.

——————-
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال که مدتی است در ورزشگاه آزادی تمرین می‌کند از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه در کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کرد
* وینفرد شفر پیش از شروع تمرین امروز برای دقایقی با بازیکنان تیم استقلال صحبت کرد.

* حسن بیت‌سعید که در تمرین ۲ روز گذشته پس از صحبت با شفر ورزشگاه آزادی را ترک کرده بود امروز در کنار سایر بازیکنان تیم تمرین کرد. این بازیکن در دیدار با پرسپولیس روی نیمکت نشست و به نظر می‌رسد از شرایط خود در استقلال راضی نیست.

* تمرین امروز آبی‌پوشان در حالی برگزار شد که شفر روی برنامه‌های تاکتیکی نظارت ویژه‌ای داشت و در چند نوبت به بازیکنان در مورد چگونگی ارسال پاس تذکراتی داد.

* امید ابراهیمی که روز گذشته برای شرکت در مراسم سالگرد پدرش راهی شمال کشور شده بود در تمرین امروز آبی‌پوشان شرکت کرد.

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال که مدتی است در ورزشگاه آزادی تمرین می‌کند از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه در کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه‌های آماده‌سازی خود را پیگیری کرد.
* قبل از تمرین امروز استقلال، شفر جلسه آنالیز بازی با پرسپولیس و دیدار گذشته نفت تهران را برای شاگردانش برگزار کرد.

* پیش از شروع تمرین دروازه‌بانان تیم استقلال به صورت جداگانه زیر نظر اشکان نامداری تمرین کردند.

تیم فوتبال استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر روز سه‌شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت تهران می‌رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *