آی ‌سینما: استودیوی «مارول» از تازه‌ترین تیزر «پلنگ سیاه» به کارگردانی رایان کوگلر رونمایی کرد. این فیلم ابرقهرمانی جدیدترین محصول مشترک استودیو مارول و دیزنی به شمار می‌رود و هجدهمین محصول جهان سینمایی مارول است
کوگلر کارگردان امریکایی که با ساخت درام ورزشی «کرید» به شهرت رسید، فیلم جدیدش را بر اساس فیلمنامه مشترک خودش و جو رابرت کول کارگردانی کرده است. خط داستانی «پلنگ سیاه» ماجرای بازگشت این ابرقهرمان مارول را دنبال می‌کند که در مقام پادشاه واکاندا سرزمین مادری‌اش بر مسند قدرت می‌نشیند. با این حال، خیلی زود در می‌یابد حق حاکمیت او توسط دشمنی دیرینه و در کشمکشی که پیامدهای جهانی به دنبال دارد، به چالش کشیده شده است.

آی ‌سینما: استودیوی «مارول» از تازه‌ترین تیزر «پلنگ سیاه» به کارگردانی رایان کوگلر رونمایی کرد. این فیلم ابرقهرمانی جدیدترین محصول مشترک استودیو مارول و دیزنی به شمار می‌رود و هجدهمین محصول جهان سینمایی مارول است.
چادویک بوزمن در نقش ابرقهرمان محوری فیلم ظاهر شده و بازیگران سرشناسی همچون مایکل بی. جردن، لوپیتا نیونگ‌او، مارتین فریمن، فارست ویتاکر و اندی سرکسیس نیز در نقش دیگر شخصیت‌های داستان مارول مقابل دوربین رفته‌اند.

«پلنگ سیاه» از ۱۶ فوریه ۲۰۱۸  (۲۷ بهمن) توسط کمپانی پخش دیزنی در سینماهای دنیا اکران می‌شود. تیزر این فیلم ابرقهرمانی را می‌توانید با زیرنویس فارسی بالای صفحه تماشا کنید.

——————-
خبرگزاری ایسنا: در پی تعلیق نتایج همه‌پرسی اقلیم کردستان عراق مدیر گمرک‌های اقلیم کردستان عراق امروز چهارشنبه اعلام کرد که ایران گذرگاه مری با شماق را بازگشایی کرد
مدیر گمرک‌های اقلیم کردستان عراق در گفت‌وگو با شبکه رووداو اعلام کرد که امروز چهارشنبه ایران گذرگاه مرزی با شماق را بازگشایی کرد.

قبل از این نیز سیروان محمد، رئیس اتاق بازرگانی سلیمانیه اعلام کرده بود که از روز چهارشنبه گذرگاه‌های مرزی ایران به منظور تجارت و عبور شهروندان بازگشایی خواهند شد.

خبرگزاری ایسنا: در پی تعلیق نتایج همه‌پرسی اقلیم کردستان عراق مدیر گمرک‌های اقلیم کردستان عراق امروز چهارشنبه اعلام کرد که ایران گذرگاه مری با شماق را بازگشایی کرد.
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در اربیل  روز سه‌شنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که نظر به تقاضای شورای استانی سلیمانیه، فرهیختگان و خانواده معظم شهدای شیمیایی استان حلبچه مرز با شماق مریوان با استان سلیمانیه از صبح فردا چهارشنبه، ۳ آبان ۱۳۹۶ فعالیت عادی خود را از سر خواهد گرفت و بدین ترتیب علاوه بر انجام تردد متقابل مسافرین، کلیه عملیات گمرکی نیز به حالت عادی باز می گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *