خبرگزاری تسنیم: خبرگزاری رویترز دقایقی پیش خبر داد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا از رهبر کره شمالی برای سفر به آمریکا و کاخ سفید دعوت کرده است
این دعوت پس از آن انجام شد که طرفین پس از ساعاتی نشست سرانجام موفق به امضاء یک توافق نامشخص شدند. ترامپ پیش از امضای توافق اعلام کرد که روند خلع سلاح کره شمالی به زودی آغاز خواهد شد.

رهبر کره شمالی ادامه داد: مایلم از رئیس جمهور آمریکا برای عملی شدن این دیدار تشکر کنم.

وی همچنین گفت: تصور می‌کنم تمام روابط ما با کره شمالی و شبه جزیره کره بسیار متفاوت از گذشته خواهد بود. ما در حال ایجاد یک ارتباط ویژه هستیم. مردم بسیار تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

کیم نیز در مراسم امضای توافق گفت: امروز دیداری تاریخی داشتیم و تصمیم گرفتیم گذشته را فراموش کرده و قصد امضای یک سند تاریخی را داریم. دنیا شاهد تغییرات بزرگ و اساسی خواهد بود.

خبرگزاری تسنیم: خبرگزاری رویترز دقایقی پیش خبر داد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا از رهبر کره شمالی برای سفر به آمریکا و کاخ سفید دعوت کرده است.

——————-

خبرگزاری فارس: چیچاریتو در مصاحبه‌ای عنوان کرد پیش از اعزام تیم کشورش به مسابقات روسیه ۲۰۱۸ همبازیانش تلاش کردند تولد او را در مراسمی جشن بگیرند
وی در گفت‌وگوی خود عنوان کرد به بهانه تولدش، مراسمی از طرف همبازیان برپا شد و هیچ برنامه‌ای برای حضور افراد جنجالی وجود نداشت.

اما حضور عده‌ای که از این موضوع خبر داشتند، جشن تولد او را از حالت معمولی خارج و به پارتی‌ شبانه تبدیل کرد.

خبرگزاری فارس: چیچاریتو در مصاحبه‌ای عنوان کرد پیش از اعزام تیم کشورش به مسابقات روسیه ۲۰۱۸ همبازیانش تلاش کردند تولد او را در مراسمی جشن بگیرند.

مکزیک در گروه F با آلمان، سوئد و کره‌جنوبی همگروه است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *