خبرگزاری ایسنا: جانشین فرمانده ناجا از بازگشت ۶۰ درصد زائران اربعین تا صبح امروز جمعه خبر داد.

سردار اسکندر مومنی صبح امروز با حضور در میدان قرآن که یکی از نقاط پرتردد زائران حسینی است، اظهار کرد: از مجموع ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار زائر تاکنون ۶۰ درصد به کشور بازگشته‌اند و حوادث جاده‌ای این ایام ۴۰ درصد به نسبت پارسال کاهش یافته است
خبرگزاری ایسنا: جانشین فرمانده ناجا از بازگشت ۶۰ درصد زائران اربعین تا صبح امروز جمعه خبر داد.
سردار اسکندر مومنی صبح امروز با حضور در میدان قرآن که یکی از نقاط پرتردد زائران حسینی است، اظهار کرد: از مجموع ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار زائر تاکنون ۶۰ درصد به کشور بازگشته‌اند و حوادث جاده‌ای این ایام ۴۰ درصد به نسبت پارسال کاهش یافته است.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰۰ هزار زائر به کشور بازگشته‌اند که ۲۰۰ هزار نفر آنها از مرز مهران وارد شده‌اند.

بر اساس آمار پایانه‌ مرزی مهران، روز پنجشنبه ۱۸ آبان، برابر با روز اربعین  ۱۵۹ هزار و ۵۰۰ نفر از مرز مهران تردد کردند.

——————-
خبرگزاری تسنیم: یک منبع نزدیک به سازمان لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا اعلام کرد که دیدار ستاره‌های لیگ (NBA All-Star) در سال ۲۰۲۰ به میزبانی شیکاگو برگزار خواهد شد
خبرگزاری تسنیم: یک منبع نزدیک به سازمان لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا اعلام کرد که دیدار ستاره‌های لیگ (NBA All-Star) در سال ۲۰۲۰ به میزبانی شیکاگو برگزار خواهد شد.
آخرین بازی که شهر شیکاگو میزبان دیدار ستاره‌ها بود به سال ۱۹۸۸ باز می‌گردد که مایکل جردن، باارزش‌ترین بازیکن مسابقه لقب گرفت. جردن همچنین در همان سال برنده رقابت دانک هم شد.

در فرمت جدید مسابقه ستاره‌ها، خبری از کنفرانس شرق و غرب نیست و ۲ بازیکنی که بیشترین رأی را در نظرسنجی عمومی بیاورند، تیم منتخب خود را از میان ۲۲ بازیکنی که رأی لازم را آورده‌اند، راهی میدان خواهند کرد.

مسابقه ستاره‌ها در سال ۲۰۱۸ به میزبانی لس‌آنجلس و در سال ۲۰۱۹ به میزبانی شارلوت برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *